جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 04 اسفند 1395 / 25 جمادي الأول 1438 / a 22 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 14 اسفند 1389 - ساعت 15:52
شماره خبر: 100837448394
ثبت‌نام آزمون اعزام فرهنگيان به مدارس خارج از کشور
جام جم آنلاين: رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش وپرورش از آغاز ثبت‌نام آزمون اعزام فرهنگیان به مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، از امروز شنبه 14 اسفند خبر داد.

به گزارش فارس، محمدتقی صابری اظهار داشت: ثبت‌نام فرهنگیان داوطلب این آزمون از امروز شنبه 14 اسفند آغاز و تا روز جمعه 20 اسفند ماه ادامه دارد.

وی افزود: فرهنگیانی که شرایط و ضوابط ثبت‌نام در این آزمون را داشته باشند، می‌توانند پس از واریز وجه ثبت‌نام و ارائه اصل فیش واریزی به ادارات سنجش آموزش و پرورش استان‌ها و دریافت کارت اعتباری ثبت‌نام، در مهلت تعیین شده به سایت اینترنتی این مرکز به نشانی http://aee.medu.ir مراجعه و نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گفته صابری، داوطلبان حتماً باید در استخدام رسمی آموزش و پرورش بوده و تا پایان شهریور ماه سال 90، حداقل 12 سال و حداکثر 26 سال سابقه خدمت داشته باشند همچنین دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی «کارشناسی» برای تمامی داوطلبان به استثنای «معاونان اجرایی» مدارس برای رشته «امور دفتری» الزامی است و برای معاونان اجرایی مدارس نیز، دارا بودن حداقل مدرک «فوق‌دیپلم» کافی است.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش تعداد رشته‌های این آزمون را 25 رشته اعلام و تأکید کرد: داوطلبان این آزمون حتماً پیش از واریز وجه ثبت‌نام و دریافت کارت اعتباری آزمون، نسبت به مطالعه کامل شیوه‌نامه، ضوابط و شرایط ثبت‌نام که در سایت مرکز سنجش نیز وجود دارد اقدام کنند و در صورت دارا بودن تمام شرایط و ضوابط در این رقابت ثبت‌نام کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
از فردا آغاز مي‌شود