جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 20 اسفند 1389 - ساعت 14:00
شماره خبر: 100837961469
با حضور مدير شبکه تهران
تمبر پنگول رونمايي شد
جام جم آنلاين: تمبر شخصیت عروسکی محبوب «پنگول» امروز جمعه 20 اسفندماه در مراسمی ویژه با حضور مدیر شبکه تهران در برنامه «رنگین کمان» رونمایی شد.

به گزارش مهر، در این مراسم ویژه که ساعاتی قبل با حضور مسعود احمدی افزادی مدیر شبکه تهران، مسئولان اداره پست و علی زارعان مدیر گروه کودک شبکه تهران، مجتبی نصیری معاون فنی شرکت پست و محمدرضا عرب مدیر مسئول ماهنامه شرکت پست برگزار شد، تمبر «پنگول» رونمایی شد.

اجرای این برنامه را آزاده آل ایوب (خاله نرگس) و محسن مجیب (عمو نیما) برعهده داشتند. پس از گذشت دقایقی از برنامه، مسئولان در کنار بچه‌ها تمبر را رونمایی کردند.

هومن حاجی عبدالهی گوینده عروسک «پنگول» درباره محبوبیت این عروسک و انتشار تمبر آن گفت: فکر نمی‌کردم این اتفاق برای پنگول بیفتد، البته می‌دانستم با کمک دوستان و همراهان این عروسک می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد، چاپ تمبر پنگول اتفاق فرخنده‌ای است و آن را به فال نیک می‌گیرم و از دوستانی که برای موفق شدن این شخصیت عروسکی زحمت کشیدند سپاسگذارم.

علی زارعان مدیر گروه کودک شبکه تهران هم گفت: اگر کاری از زمان طراحی استاندارد باشد موفق می‌شود، برای عروسک «پنگول» هم این اتفاق افتاد، صدا، ساخت عروسک و... به درستی و حرفه‌ای انجام شد، در واقع ترکیب هومن حاجی عبدالهی، مرضیه محبوب سازنده عروسک و علی پاکدست عروسک گردان درست و عالی بود و برنامه «رنگین کمان» فرصت خوبی بود تا این امتیازها دیده شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
در برنامه رنگين کمان


گزارش پشت صحنه برنامه «رنگين‌کمان»