جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 07 اسفند 1395 / 28 جمادي الأول 1438 / a 25 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 21 اسفند 1389 - ساعت 12:08
شماره خبر: 100838041028
زمان واريزسومين مرحله پرداخت يارانه‌
جام جم آنلاين: مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز سومین مرحله پرداخت نقدی یارانه‌ها به حساب سرپرستان خانوار از نیمه دوم فروردین 90 خبر داد.

بهروز مرادی در گفت‌و‌گو با فارس با اشاره به اینکه سایتrefahi.ir از 20 اسفند برای اصلاح تعداد خانوارها و ثبت شماره حساب‌ها باز شده است، اعلام کرد: هیچ محدویتی برای وارد شدن به این سایت وجود ندارد ضمن اینکه سایت اشاره شده فعلاً باز خواهد بود.

وی اضافه کرد:سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در سال جاری با همکاری دستگاه‌های مختلف طی دو مرحله یارانه نقدی سرپرستان خانوارها را به حساب‌ها آنها واریز کرده است که سومین مرحله نیز در نیمه دوم فروردین 90 انجام خواهد گرفت.

مرادی در پاسخ به این پرسش که آیا مشکلات اعلام شده از سوی سرپرستان خانوار در خصوص مبلغ یارانه‌ها بررسی شده است، گفت: برخی از این مشکلات مرتفع شده است و برخی دیگر نیز طی هفته جاری حل خواهد شد.

مدیر عامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تأکید کرد: واریز یارانه‌ها بر اساس برنامه تنظیم شده به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و چنانچه مشکلی در این خصوص باشد، خانواده‌ها می‌توانند با تماس با سازمان، ما را در جریان بگذارند و پرسنل سازمان نیز در اسرع وقت به آن رسیدگی می‌کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
حق شناس :

فرزين خبر داد: