جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 27 مرداد 1396 / 25 ذی القعدة 1438 / a 18 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 25 اسفند 1389 - ساعت 19:11
شماره خبر: 100838411851
دسترسي اينترنتي به سوابق بيمه‌اي تامين اجتماعي‌
جام جم آنلاين: مدیرکل دفتر راهبردی سیستمهای صندوق تامین اجتماعی، از دسترسی بیمه شدگان تامین اجتماعی به سوابق بیمه ای خود از طریق سایت رسمی این صندوق خبر داد.

به گزارش مهر، عبدالله صالحی دخت روز چهارشنبه در نشست خبری در خصوص مشاهده سوابق بیمه‌شدگان در سایت رسمی صندوق تامین‌اجتماعی، اظهار داشت: برهمین اساس تمامی بیمه ‌شدگان تامین‌اجتماعی با مراجعه به سایت صندوق تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و www.sso.ir قادر به مشاهده سوابق خود در تمامی شعب کشور خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه از سال 1376 کار مکانیزه سازی در شعبات صندوق تامین اجتماعی اجرایی شده گفت: با همکاری سازمان ثبت احوال به اطلاعات بیمه ‌شدگان صندوق تامین اجتماعی دسترسی پیدا کرده‌ایم.

صالحی دخت با عنوان این مطلب که این طرح فعلا به صورت آزمایشی اجرا می شود، افزود: با اجرای این طرح بیمه ‌شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت صندوق تأمین اجتماعی نسبت به دریافت سوابق بیمه‌ای خود اقدام کنند.

مدیرکل دفتر راهبردی سیستمهای صندوق تامین اجتماعی گفت: در سال آینده بیمه شدگان می‌توانند شکایتها و درخواستهای خود را به صورت اینترنتی در سایت صندوق تأمین اجتماعی اعلام کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در گذشته کارها به صورت شعبه محور انجام می‌شد و در آینده تمامی بیمه ‌شدگان صندوق تامین اجتماعی می‌توانند به صورت غیر حضوری فعالیتهای بیمه‌ای خود را انجام دهند.

صالحی دخت با اشاره به اینکه 9 هزار و 100، هفت هزار و 500 پاراکلینیک، 24 هزار و 500 پزشک و دوهزار و 500 داندانپزشک با تامین اجتماعی قرار داد دارند، اظهار داشت: پزشکان، بیمارستانها و داروخانه‌هایی که طرف قرداد صندوق تأمین اجتماعی هستند می‌توانند مدارک پزشکی خود را به صورت اینترنتی اعلام کنند.

مدیرکل دفتر راهبردی سیستمهای صندوق تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر 600 داروخانه و 70 مرکز پاراکلینیک مدارک خود را به صورت اینترنتی اعلام می‌کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: