جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
يكشنبه 28 بهمن 1397 / 11 جمادي الثاني 1440 / a 17 Feb 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سياسي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 20 فروردين 1390 - ساعت 10:17
شماره خبر: 100840453584
با انتصاب بقايي
مشايي از نهاد رياست جمهوري رفت
جام جم آنلاين: رییس جمهور در احکام جداگانه ای حمید بقایی، رییس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی را با حفظ سمت به عنوان معاون امور اجرایی رییس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

با انتصاب بقایی به عنوان سرپرست نهاد ریاست جمهوری مشایی از نهاد رفت.اسفندیار رحیم مشایی همچنان به عنوان رئیس دفتر رئیس جمهور مشغول به کار است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری متن احکام رییس جمهور بدین شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی جناب آقای حمید بقایی
حفظ و ارتقای روند سریع پیشرفت کشور، نیازمند تداوم و گسترش خدمات به آحاد ملت شریف و آگاه در جای جای میهن اسلامی عزیز و سرزمین پاک و زرخیر ایران است.

این تکلیف الهی، ملی و انقلابی دولتمردان است که می باید در سایه تدبیر و برنامه ریزی شایسته و شامل به انجام رسد. نظر به اهمیت و تاثیر مدیریت کلان اجرایی در تحقق اهداف و برنامه های بزرگ ملی به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی، جنابعالی را به دلیل کاردانی، کارآمدی، شایستگی های فردی و توان مدیریتی به عنوان «معاون امور اجرایی رییس جمهور» منصوب می نمایم تا با اهتمام کافی و در تعامل نزدیک با معاون محترم اول، وزرا و معاونین محترم رییس جمهور در جهت تسهیل و تسریع در اتخاذ تصمیمات و اقدامات اجرایی مشارکت تعیین کننده داشته باشید. در دولت انتظار ، انتظار این است که با پشتیبانی موثر، نظارت اجرایی بر برنامه های سازندگی، به ویژه طرح ها و پروژه های اصلی و بزرگ کشور و کوتاه کردن زمان و مسیر اجرا و کاهش هزینه ها، در جهت تامین حداکثری منافع ملی و رضایت مردم عزیز در شهرها و روستاها اقدام لازم را به عمل آورید. بدیهی است که اعضای محترم هیات دولت و همه همکاران در دستگاه های مختلف اجرایی همکاری وافی را به عمل خواهند آورد. رجاء واثق دارم که توجهات حضرت ولی عصر (عج) و عنایات خاصه حضرت ایشان مثل همیشه توفیقات الهی را برای جنابعالی و دیگر همکاران تضمین خواهد کرد.

رییس جمهور در حکم دیگری حمید بقایی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.

رییس جمهور در این حکم همچنین از خدمات ارزشمند مهندس اسفندیار رحیم مشایی در دوره مسوولیت سرپرستی نهاد تقدیر کرد.

متن این حکم به شرح زیر است.
جناب آقای حمید بقایی
سلام علیکم
نظر به اهمیت امور مربوط به نهاد ریاست جمهوری و ارت