جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 29 فروردين 1398 / 12 شعبان 1440 / a 18 Apr 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 24 ارديبهشت 1390 - ساعت 19:38
شماره خبر: 100843511237
سريال صاحبدلان در سيماي بوسنيايي شبکه جهاني سحر
جام جم آنلاين: پس از پخش موفق سریال" صاحبدلان"برای بینندگان داخل کشور، این بار تماشاگران بوسنیایی زبان شبکه جهانی سحر، دربوسنی و هرزگوین، به تماشای این سریال می نشینند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی سحر، سریال "صاحبدلان" درقالب سی قسمت 40 دقیقه ای درحال زیرنویس شدن به زبان بوسنیایی است و به زودی از سیمای بوسنیایی این شبکه پخش خواهد شد.

متون این سریال را که اوایل خرداد آماده پخش می شود، اصغر نیک سیرت به بوسنیایی برگردانده و رحمان رستم پور سرپرستی مراحل زیرنویس آن را به عهده دارد.

این سریال که از جمله سریالهای مناسبتی صدا و سیما بوده و ساخته محمد حسین لطیفی کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون است، داستان پیرمردی صحاف به نام سید خلیل صحاف زاده است. با ورود قرآنی به خانه او برای صحافی،سید خلیل و نوه اش دینا وارد ماجراهایی می شوند که از داستان پیامبران در قرآن الهام گرفته است.

با شروع پخش زیرنویس بوسنیایی" صاحبدلان" از شبکه سحر، علاقمندان فیلم و سریالهای ایرانی در بوسنی و هرزگوین و منطقه بالکان به تماشای نقش آفرینی بازیگرانی نظیر: ثریا قاسمی، سیروس گرجستانی، باران کوثری، پوریا پورسرخ، برزو ارجمند، حسین محجوب، محمد کاسبی، اردلان شجاع کاوه، مهران رجبی و ... خواهند نشست.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


براي پخش از شبکه جهاني سحربه زودي پخش مي شود