جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 17 خرداد 1390 - ساعت 20:33
شماره خبر: 100845588175
«جمعه به جمعه، خونه به خونه» با مجيد قناد
جام جم آنلاين: برنامه «جمعه به جمعه، خونه به خونه» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه 2 سیماست که با آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت دانش‌آموزان با فضای تازه‌ای از شبکه 2 پخش می‌شود و علاوه بر جمعه‌ها در اعیاد نیز همراه بچه‌ها خواهد بود.

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه 2 «جمعه به جمعه، خونه به خونه» که پیش از این با نام «فیتیله جمعه تعطیله» روی آنتن می‌رفت در تلاش است این بار با بخش‌های متنوع و شادتری علاوه بر برقراری ارتباط با بچه‌ها، با والدین نیز در زمینه مسائل مختلف تربیتی و آموزشی کودکان امروز که آینده‌سازان فردای کشور هستند، تعامل برقرار کند.

بخش‌‌های متنوع و شاد این برنامه به صورتی طراحی شده که با شعر، نمایش و مسابقه همراه است به گونه‌ای که در هر برنامه از «جمعه به جمعه، خونه به خونه» علاوه بر برگزاری مسابقه حضوری و تلفنی، 6  نمایش و 8 سرود با محتوا و مضامین کودک و نوجوان به سمع و نظر مخاطبان می‌رسد.

مجید قناد، ناصر آویژه و گروه نمایشی برنامه «جمعه به جمعه، خونه به خونه» را اجرا می‌کنند و قرار است علاوه بر جمعه‌ها این برنامه در اعیاد نیز همراه بچه‌ها باشد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

مسلمي :