جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 17 مرداد 1390 - ساعت 21:23
شماره خبر: 100850945564
پذيرش دانشجوي ارشد بدون کنکور در دانشگاه مازندران
جام جم آنلاين: دانشگاه مازندران در 39 رشته گرایش از بین فارغ‌التحصیلان ممتاز سایر دانشگاه‌ها اقدام به پذیرش دانشجوی فوق‌لیسانس برای سال تحصیلی 91ـ90 بدون شرکت در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد می‌کند.

به گزارش مهر، داوطلبان ورود بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران علاوه بر این‌که باید حداکثر تا پایان نیمسال دوم سال تحصیلی 90ـ 89 فارغ‌التحصیل شوند، لازم است جزو 10 درصد برتر دانشجویان هم ورودی و هم رشته خود در دوره کارشناسی بوده و مقطع کارشناسی را حداکثر در 8 نیمسال تحصیلی طی کرده باشند.

همچنین رشته تحصیلی داوطلب ورود بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران باید با رشته مورد درخواست وی همخوانی داشته باشد و صرفا امکان انتخاب یک رشته و گرایش از 39 رشته‌ای که دانشجوی کارشناسی ارشد بدون کنکور در آنها پذیرش می‌شود، وجود دارد.

داوطلبان باید مدارک لازم برای اعلام درخواست ورود بدون کنکور به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران را تا 25 مرداد 90 به مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران ارسال کنند.

دانشگاه مازندران در شهرستان بابلسر است و مدیریت تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در محل سازمان مرکزی دانشگاه مازندران واقع شده است.

داوطلبان علاوه بر ارائه تصویر کارت ملی، تصویر تمام صفحات شناسنامه و یک قطعه عکس 4×3 باید فرم تکمیل شده درخواست متقاضیان پذیرش در دوره‌های کارشناسی ارشد و معرفی‌نامه از معاون آموزشی دانشگاه جهت استفاده از تسهیلات آیین‌نامه استعدادهای درخشان به انضمام یک نسخه ریز نمرات تایید شده دوره کارشناسی را برای مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران ارسال کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
براي سال تحصيلي 92 - 91