جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 04 شهريور 1390 - ساعت 13:43
شماره خبر: 100852475627
معاون سازمان سنجش خبر داد:
اعلام نتايج تکميل ظرفيت آزمون دکتري اواخر شهريور
جام جم آنلاين: معاون سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت اولین آزمون نیمه متمرکز دکتری در نیمه دوم شهریور ماه خبر داد.

سید جلال طباطبایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری در نیمه دوم شهریور، گفت: حدود 5 هزار نفر در این مرحله پذیرفته می‌شوند.

وی با بیان این‌که پس از اعلام نیاز دانشگاه‌ها حدود 15 هزار داوطلب برای انجام مصاحبه به دانشگاه‌ها معرفی می‌شوند، اظهار کرد: آن دسته از داوطلبانی که در مرحله اول به دانشگاه‌ها برای انجام مصاحبه معرفی شدند ولی در نهایت قبول نشدند، هم دوباره معرفی می‌شوند.

معاون سازمان سنجش افزود: البته پذیرش این تعداد دانشجو در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری مشروط به اعلام نیاز دانشگاه‌هاست.

وی در خصوص زمان آغاز به تحصیل پذیرفته‌شدگان آزمون دکتری، گفت: شروع دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت همزمان با مابقی پذیرفته شدگان در مهرماه است.

طباطبایی با اشاره به معرفی 15 هزار داوطلب برای انجام مصاحبه در مرحله اول پذیرش، اظهار کرد: در مرحله اول حدود 5 هزار و 400 داوطلب پذیرفته شدند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
سجادي جاغرق خبر داد: