جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 16 شهريور 1390 - ساعت 16:40
شماره خبر: 100853522832
خبازها مطرح کرد:
سهام عدالت بازنشستگان در محاق
جام جم آنلاين: رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی از سرنوشت نامعلوم سهام عدالت بازنشستگان خبر داد و گفت: طی چهارسال گذشته فقط یک بار سود سهام عدالت به بازنشستگان پرداخت شده است.

علی اکبر خبازها در گفتگو با مهر افزود: سهام عدالت به تعداد زیادی از بازنشستگانی که قبل از سال 86 بازنشسته شده بودند تعلق گرفت و پس از آن دیگر خبری از سهام عدالت نشد.

به گفته وی، حدود صد هزار نفری که بعد از سال 86 بازنشسته شده اند سهام عدالت دریافت نگرفته ا‌ند.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی تاکید کرد: قرار بود سود سهام عدالت هر سال به بازنشستگان پرداخت شود درحالی که این سود از سال 86 به بعد فقط یکبار آن هم به مبلغ 40 هزار تومان به بازنشستگان تعلق گرفته است.

خبازها با اشاره به اینکه سازمان خصوصی سازی مسئول سهام عدالت و پرداخت سود آن به بازنشستگان است گفت: این موضوع ربطی به صندوق تامین اجتماعی ندارد.

وی در مورد اجرای نصف و نیمه اینگونه طرحها در کشور افزود: نباید دل اقشار زحمت کش را که سالها برای کشور فعالیت کرده اند با ارائه طرحهای نصف و نیمه خوش کرد باید تکلیف این افراد را مشخص کرد و برای یکبار اعلام شود که سهام ارائه می شود یا خیر.

رئیس کانون بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق تامین اجتماعی با تاکید براینکه بلاتکلیفی شایسته این قشر از جامعه نیست، گفت: انتظار داریم هرچه سریعتر تکلیف سهام  عدالت و سود سالیانه آن برای بازنشستگان مشخص شود.

وی اظهار داشت: بسیاری از بازنشستگان با حقوقی که دریافت می کنند برای تامین حداقل های زندگی خود نیز با مشکل مواجهند به همین دلیل پرداخت به موقع سود سهام عدالت می تواند تا حدودی در رفع مشکلات آنان موثر باشد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
دستيار ارشد رييس جمهور:

نوري اعلام کرد:

حسيني :