جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 19 مهر 1390 - ساعت 10:47
شماره خبر: 100856439464
آغاز توزيع کارت آزمون علمي - کاربردي
جام جم آنلاين: توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی دانشگاه جامع علمی- کاربردی سال 1390 از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: توزیع کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون های کاردانی ترمی علمی کاربردی از صبح امروز، 19 مهرماه آغاز شده و تا روز پنج شنبه، 21 مهرماه ادامه خواهد داشت.

'سید جلال طباطبایی' افزود: داوطلبان می توانند در مهلت تعیین شده با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org ضمن مشاهده کارت ورود به جلسه خود از آن پرینت تهیه کنند.

وی درمورد نحوه اصلاح مغایرت های احتمالی اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه داوطلبان نیز توضیح داد: داوطلبان درصورت مشاهده مغایرت در اطلاعات کارت ورود به جلسه خود باید از ساعت 8 تا 12 و از 14 تا 18 روز پنج شنبه، 21 مهرماه به باجه های رفع نقص که نشانی آنها در اطلاعیه سازمان سنجش بر روی پایگاه اینترنتی این سازمان قرار گرفته است مراجعه کرده و موضوع را تا مرحله اصلاح نهایی مورد یا موارد اشتباه، پیگیری کنند.

طباطبایی آمار متقاضیان شرکت در آزمون های کاردانی ترمی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 90 را حدود 128 هزار نفر اعلام کرد.

وی یادآورشد: آزمون کاردانی ترمی پیوسته و ناپیوسته علمی کاربردی در نوبت صبح روز جمعه، 22 مهرماه و از ساعت 9 صبح آغاز می شود اما درهای حوزه های امتحانی از ساعت 8 و 30 دقیقه بر روی داوطلبان بسته خواهد شد.
طباطبایی به داوطلبان توصیه کرد تا حداقل یک ساعت قبل از شروع آزمون در محل حوزه های امتحانی حضور داشته باشند.

معاون سازمان سنجش  ادامه داد: آزمون کاردانی ترمی علمی کاربردی، سوال تخصصی ندارد و داوطلبان در جلسه امتحان، تنها یک دفترچه سوالات عمومی دریافت می کنند که باید در مدت زمان 105 دقیقه به 100 سوال پاسخ دهند.

آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دوره های ترمی دانشگاه علمی کاربردی در حوزه های امتحانی 44 شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: