جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 31 شهريور 1396 / 01 محرم 1439 / a 22 Sep 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 19 آذر 1390 - ساعت 19:29
شماره خبر: 100861654690
احتمال تعطيلي پايتخت در صورت تشديد آلودگي هوا
جام جم آنلاين: معاون استاندار تهران با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری وضعیت هوا از روز دوشنبه در پایتخت گفت: اگر شرایط آلودگی سلامت شهروندان را تهدید کند جلسه اضطراری کمیته کاهش آلودگی هوا برای تعطیلی تهران تشکیل می‌شود.

محمدرضا محمودی در گفت‌وگو با مهر دلیل برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیته کاهش آلودگی هوای تهران را دستور استاندار تهران عنوان کرد و افزود: آقای تمدن روز جمعه در سفر به منطقه خیرآباد ورامین با مشاهده وضعیت آلودگی تهران از آن منطقه دستور تشکیل جلسه اضطراری کمیته را صادر کرد.

وی افزود: برخی از رسانه‌ها عنوان کرده‌اند جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل شده در حالی که این جلسه همانند سایر جلسات کمیته کاهش آلودگی هوای تهران بوده که این بار به صورت فوق‌العاده برگزار شد. در این جلسه سازمان هواشناسی اعلام کرد وضعیت آلودگی هوای تهران از روز دوشنبه حالت پایداری خواهد داشت.

مدیر بحران استانداری تهران اظهار کرد: هدف ما در مرحله اول سلامت شهروندان است و اگر در روز دوشنبه شاهد تهدید سلامت شهروندان بر اثر آلودگی هوا بودیم برای تعطیلی تهران کمیته اضطرار تشکیل می‌دهیم.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


سازمان بهداشت جهاني اعلام کرد