جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 10 دي 1390 - ساعت 11:35
شماره خبر: 100863439235
آغاز طرح تعويض کارت پايان خدمت
جام جم آنلاين: دارندگان کارت های معافیت از خدمت قدیمی که از ابتدای سال 88 به بعد کارت خود را دریافت کرده‌اند برای تعویض آن به دفاتر پلیس 10+ مراجعه کنند.

به گزارش روز شنبه جام جم آنلاین به نقل از اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا، سردار ابراهیم کریمی در خصوص طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت و معافیت قدیمی با کارت هوشمند، گفت: به منظور  یکپارچه نمودن کارت ها، ایجاد بانک اطلاعاتی و به روزرسانی اطلاعات افراد و همچنین تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به آنان در آینده طرح تعویض کارت‌های معافیت و پایان خدمت از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا به مرحله اجرا درآمده است.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص اهمیت داشتن بانک اطلاعاتی از مشخصات افراد و به روزرسانی آن گفت: با چنین دستاوردی سازمان ها و اداراتی که نیازمند استعلام آخرین وضعیت خدمتی افراد می‌باشند، می توانند به صورت سیستمی از بانک اطلاعاتی سازمان وظیفه عمومی ناجا بهره‌مند شوند که به این ترتیب از مراجعات حضوری غیرضروری به این سازمان و سردرگمی افراد کاسته خواهد شد، همچنین با داشتن چنین بانک اطلاعاتی صدور کارت المثنی پایان خدمت و معافیت از خدمت نیز در کوتاه ترین زمان صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اولویت‌بندی در اجرای طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت و معافیت قدیمی با کارت هوشمند اشاره نمود: در فاز اول اجرای این طرح کسانی که از ابتدای سال 1388 به بعد کارت معافیت غیرهوشمند دریافت کرده‌اند از تاریخ دهم دیماه 1390 به مدت یک ماه مهلت دارند تا به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه کرده و ضمن ارائه مدارک لازم و تحویل کارت قدیمی خویش درخواست خود را برای دریافت کارت هوشمند به ثبت رسانده و رسید اخذ نمایند. همچنین برگ رسید مذکور تا زمان صدور کارت هوشمند به عنوان جایگزین مدرک معافیت آنان محسوب می‌شود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: امید است تا خرداد ماه سال آینده همه کارت‌های معافیت قدیمی در سراسر کشور با کارت‌های هوشمند تعویض گردد و ان‌شاءالله از ابتدای تیرماه همان سال نیز طرح تعویض کارت‌های پایان خدمت آغاز خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: این طرح ظرف مدت دو سال به پایان برسد و پس از اجرای کامل این طرح، کارت‌های قدیمی از اعتبار ساقط خواهند شد.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: متقاضیان عزیز برای آگاهی از فراخوان‌های جدید در خصوص طرح مذکور می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان وظیفه عمومی ناجا به نشانی www.police.ir مراجعه نمایند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
سردار کريمي خبر داد: