جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 07 اسفند 1395 / 28 جمادي الأول 1438 / a 25 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 24 بهمن 1388 - ساعت 14:44
شماره خبر: 100867339977
با اولويت30هزار ايثارگر صورت مي‌گيرد
اجراي بيمه طلايي فرهنگيان
جام جم آنلاين: دکتر حمیدرضا حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش از آغاز به کار برنامه‌های بیمه طلایی فرهنگیان با اولویت 30 هزار نفر از ایثارگران تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایسنا ، وزیر آموزش و پرورش گفت: برنامه کارت بیمه طلایی فرهنگیان برای 30 هزار نفر از ایثارگران از اواخر امسال آغاز می‌شود و برنامه کارت بیمه سایر فرهنگیان نیز از اوایل فروردین ماه آغاز خواهد شد.

وی افزود: کارت بیمه طلایی در بین تمامی دفترچه‌ و کارتهای بیمه‌هایی که تاکنون صادر شده برترین است و در آن تا مبلغ 200 هزار تومان برای خدمات دندانپزشکی پیش‌بینی شده است لذا می‌توان گفت این کارت بیمه جز بهترین امکاناتی است که در اختیار فرهنگیان قرار می‌گیرد.

حذف محدودیتها از هنرستان ها  

وی با اشاره برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش درباره هنرستان ها نیز گفت: شورای عالی اداری تصمیم دارد محدودیت ‌هایی را از هنرستان های کشور حذف کند و چنانچه این امر محقق شود رشد هنرجویان از 33 درصد به 50 درصد افزایش خواهد یافت و امکان حضور هنرجویان هنرستان‌های کشور در کنکور فراهم می‌شود.

حاجی بابایی از ارتقای حقوق دفترداران و جایگاه آنها در قالب برنامه‌ای تعریف شده خبر داد و افزود: یکی از برنامه‌های جدید آموزش و پرورش بحث تعریف دفترداران مدارس است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین از اعزام 400 هزار دانش‌آموز و 100 هزار معلم به سفرهای زیارتی و فرهنگی در قالب راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: برنامه‌های این سفر از اواخر امسال آغاز می‌شود و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه خواهد داشت.

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: سال گذشته 180 هزار نفر در قالب راهیان نور به مناطق جنوب و غرب کشور سفر کردند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
وزير آموزش و پرورش خبرداد: