جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 05 ارديبهشت 1389 - ساعت 18:21
شماره خبر: 100873487282
براي تهراني‌ها فراهم شد
پرداخت غيرحضوري عوارض خودرو
جام جم آنلاين: با راه اندازی سرویس پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو از روز سوم اردیبهشت از این پس شهروندان تهرانی می توانند عوارض خودروی خود را به صورت غیر حضوری پرداخت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: این امکان از سوی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران با همکاری اداره کل تشخیص و وصول درآمد با هدف ایجاد شهر الکترونیک فراهم شد.

سیاوش آزادواری افزود: با راه اندازی سرویس جدید پرداخت الکترونیکی عوارض خودرو، شهروندان تهرانی می توانند با مراجعه به پورتال شهرداری تهران به آدرس www.tehran.ir  عوارض سالیانه خودروی خود را به صورت غیر حضوری پرداخت کنند.

به گفته وی، در صورت تمایل شهروندان مفاصا حساب و برچسب آنها نیز از طریق پست ، در منزلشان به آنها تحویل می شود.

مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران با بیان اینکه در تلاشیم برچسب عوارض خودرو حذف شود و کنترلها سیستمی انجام شود، خاطرنشان کرد: با توجه به ورود تکنولوژیهای جدید برای کنترل و نظارت برخودروهای سطح شهر تلاش داریم تا ضمن هماهنگی با نهادها و سازمانهای کنترل کننده، برچسب عوارض خودرو حذف و کنترل ها به صورت سیستمی انجام شود.

وی در ادامه گفت: شهروندانی که امکان پرداخت عوارض خود را به صورت الکترونیکی ندارند، از این پس به جای نواحی و مناطق شهرداری تهران باید به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنند و کار آنها از طریق این دفاتر انجام خواهد شد. از این رو اگر بخواهیم برچسب عوارض خودرو را حذف کنیم و آن را سیستمی حل کنیم ، دیگر نیاز نیست شهروندان برای دریافت برچسب هم به دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه کنند.

آزادواری همچنین از راه اندازی سیستم غیر حضوری پرداخت عوارض موتورسیکلت در آینده خبر داد و گفت: پرداخت عوارض موتورسیکلت و تحویل مفاصا حساب و برچسب آن نیز هم اکنون در نواحی  شهرداری تهران انجام می شود و به زودی سرویس غیر حضوری پرداخت عوارض موتورسیکلت راه اندازی می شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
پورزرندي :

دولت تصويب کرد