جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 03 اسفند 1395 / 24 جمادي الأول 1438 / a 21 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 18 خرداد 1389 - ساعت 13:07
شماره خبر: 100877270093
مديرعامل سازمان نظارت بر تاکسيراني تهران:
تمام رانندگان تاکسي بيمه مي‌شوند
جام جم آنلاين: پیمان سنندجی مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه تمام رانندگان تاکسی باید تحت پوشش‌های بیمه قرار گیرند، گفت: تمهیدات لازم در این خصوص صورت گرفته است.

به گزارش فارس ، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان این مطلب اظهار کرد: همچنین از ابتدای تیر تمام رانندگان تاکسی شهر تهران (که پلاک خودروی آنها «ت» است) به صورت رایگان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرند.

وی افزود: تمهیدات لازم برای آنکه تمام رانندگان زیر50 سال تاکسی تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار گیرند ، فراهم شده است و 10 درصد هزینه‌های بیمه به عنوان یارانه از سوی دولت پرداخت خواهد شد و رانندگان نیز باید 17 درصد از هزینه ها را پرداخت کنند.

سنندجی اضافه کرد: در حال حاضر از مجموع 80 هزار راننده تاکسی شهر تهران تنها حدود 19 هزار راننده تاکسی تحت پوشش قرار دارند و این بدان معناست که اکثر راننده‌های تاکسی بیمه نیستند اما با تمهیدات در نظر گرفته شده تمام رانندگان تاکسی باید تحت پوشش بیمه قرار گیرند و شرکت‌های خصوصی نیز موظف‌اند ، اقدامات لازم را جهت بیمه شدن رانندگان خود صورت دهند.

مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اظهار کرد: با تأکید شهردار تهران ، از اول تیر تمام رانندگان تاکسی ساماندهی شده که سری پلاک آنها (ت) است به صورت رایگان تحت پوشش بیمه عمر و حوادث قرار می‌گیرند و رانندگان نباید هیچ گونه وجهی را به هیچ فردی بابت بیمه عمر و حوادث پرداخت کنند و در واقع تمام هزینه‌ های در راستای رفع مشکلات و رفاه حال رانندگان تاکسی توسط شهرداری تهران تأمین می‌شود.

وی افزود: از اوایل تیر رانندگان تاکسی باید به مناطق 22 گانه تاکسی مراجعه کنند تا کارت بیمه عمر و حوادث خود را دریافت کنند که جزئیات نحوه دریافت کارت‌ های بیمه عمر و حوادث راننده‌ها متعاقباً اعلام خواهد شد.

سنندجی در ادامه از تحقق بیمه تکمیلی برای رانندگان با سن بالای 50 سال خبر داد و گفت: رانندگان تاکسی که سن آنها بیش از 50 سال است نیز به صورت رایگان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت تا بتوانند برای درمان بیماری های احتمالی از بیمه استفاده کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تأکید کرد: به زودی شاهد تحولات بسیار خوبی در حوزه بیمه رانندگان تاکسی خواهیم بود و در گام بعدی تلاشیم خواهیم کرد تا تمهیدات لازم برای آنکه خودروی رانندگان تاکسی تحت پوشش بیمه بدنه و حوادث قرار گیرد، فراهم شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
تشکري اعلام کرد:

شهردار تهران خبر داد

رئيس ستاد ساماندهي مسافربرهاي شخصي اعلام کرد