جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 12 تير 1389 - ساعت 12:04
شماره خبر: 100879426400
معتمدي تشريح‌کرد:
نحوه ثبت نام ترم تابستاني پيام نور
جام جم آنلاين: معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با تشریح زمان و نحوه ثبت نام ترم تابستانی در دانشگاه پیام نور گفت: امکان پذیرش دانشجوی مهمان نیز در فصل تابستان با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد وجود دارد.

عبدالله معتمدی در گفتگو با مهر، با اشاره به زمان انتخاب واحد ترم تابستان سال 89 دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان دانشجویان دانشگاه پیام نور از 26 تیرماه آغاز می شود و تا اول مرداد ماه نیز ادامه دارد.
 
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور با اعلام اینکه تایید نهایی انتخاب واحد ترم تابستان این دانشگاه از 2 تا 5 مردادماه است، افزود: دانشجویان برای ثبت نام و انتخاب واحد ترم تابستان باید به سیستم جامع گلستان مراجعه کنند امکان دسترسی به سیستم گلستان در پورتال دانشگاه پیام نور فراهم است.
 
وی گفت: دانشجویان سال های آخر یعنی ترم های تحصیلی 7 ، 8 و 9 و دانشجویان کارشناسی ارشد که دروس جبرانی را پشت سر نگذاشتند از 26 تیرماه می توانند نسبت به ثبت نام در ترم تابستان دانشگاه پیام نور اقدام کنند.
 
معتمدی افزود: در ترم تابستان دانشگاه پیام نور کلاس برگزار نمی شود و در واقع حضوری نیست دروس در این ترم به صورت خودخوان ارائه می شود به این صورت که دانشجو مطالب را مطالعه می کند و سپس امتحان می دهد.
 
معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور اظهار داشت: هر دانشجوی پیام نور تنها می تواند 6 واحد در ترم تابستان انتخاب کند.
 
معتمدی به زمان امتحانات پایان ترم تابستان دانشگاه پیام نور اشاره کرد و گفت: زمان امتحانات دانشجویان در ترم تابستان از 3 تا 6 شهریور و از 13 تا 15 شهریورماه برگزار خواهد شد ضمن اینکه در فاصله میان امتحانات پایان ترم این دانشگاه در ایامی که با لیالی قدر ماه مبارک رمضان همزمان باشد، هیچ امتحانی از دانشجویان دانشگاه پیام نور گرفته نخواهد شد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
سازمان سنجش اعلام کرد