جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 07 اسفند 1395 / 28 جمادي الأول 1438 / a 25 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 17 مهر 1389 - ساعت 18:36
شماره خبر: 100887916683
در سايت سنجش آغاز مي‌شود
ثبت‌نام دانشجويان متقاضي مهماني از فردا
جام جم آنلاين: معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: ثبت نام دانشجویان متقاضی طرح مهمان مبنا (انتقال براساس نمره آزمون سراسری) از بعدازظهر فردا 18 مهرماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آغاز خواهد شد.

 'ابراهیم خدایی' امروز شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: دانشجویان می‌توانند از فردا با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org درخواست خود را برای انتقال به یکی از دانشگاه‌های مقصد، مطرح کنند.

وی توضیح داد: سازمان سنجش براساس آیین نامه جدید انتقال و مهمانی دانشجویان و با توجه به سهمیه‌ای که توسط معاونت دانشجویی وزارت علوم برای پذیرش مهمان درهریک از دانشگاه‌ها تعریف شده است تقاضای دانشجویان را مورد بررسی قرار خواهد داد.

خدایی، مهلت مراجعه دانشجویان برای مراجعه اینترنتی به سازمان سنجش را تا 28 مهرماه اعلام کرد و گفت: سازمان سنجش از پاسخگویی به تقاضاهای حضوری یا کتبی مراجعان، معذور است و تنها به تقاضای اینترنتی رسیدگی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: سازمان سنجش پس از رسیدگی به درخواست‌های متقاضیان، نتایج را به دانشگاه‌های مبدا که همان مراکز دانشگاهی محل تحصیل دانشجویان است ارسال خواهد کرد و دانشجویان باید برای اطلاع از نتیجه تقاضای خود به این مراکز مراجعه کنند.

معاون سازمان سنجش اظهار کرد: زمان اعلام نتایج نهایی درخواست مهمانی مبدا از سوی سازمان سنجش به دانشگاهها، نیز در آینده اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: سازمان سنجش در زمینه معرفی افراد واجد شرایط طرح مهمان مبدا، حدنصاب نمره که در آیین نامه جدید نقل و انتقال دانشجویان تعیین شده را لحاظ خواهد کرد.

جزییات آیین نامه مهمان و انتقال دانشجویان بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به نشانی www.msrt.ir قابل مشاهده و دسترسی است.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

براي اولين بار اعلام شد