جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 30 آبان 1389 - ساعت 18:08
شماره خبر: 100891630671
12 اثر برگزيده و 24 اثر شايسته قدرداني
برترين هاي کتاب سال دانشجويي معرفي شدند
جام جم آنلاين: هفدهمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی با معرفی 12 اثر برگزیده و 24 اثر شایسته قدردانی ، دو مولف جوان و دو موسسه فرهنگی انتشاراتی به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، برگزیدگان هفدهمین دوره کتاب سال دانشجویی روز یکشنبه با صدور بیانیه ای از سوی هیات داوران و طی ویژه برنامه ای، معرفی شدند.

هیات داوران ازمیان 469 اثرارسالی به دبیرخانه این دوره از جشنواره، علی پزشکی مولف کتاب «دانشنامه فرق و مذاهب اسلامی» و حسین صافی پیرلوجه نویسنده کتاب «داستان از این قرار بود» ، علیرضا آل بویه مترجم کتاب «مسائل اخلاقی» و زهرا اندرز و حسن حمیدپور مترجمان کتاب «تکنیک های شناخت درمانی» را به عنوان برگزیدگان گروه علوم انسانی معرفی کرد.

کتاب دوجلدی «ژنتیک مولکولی واتسون 2008» نیز که با همکاری محمدرضا قرائتی، محمد پاژنگ، علی ریاحی، هاشم یعقوبی، مهرنوش فتحی و معصومه فتحی نژاد ترجمه شده است نیز عنوان برگزیده گروه علوم پایه را در این جشنواره به خود اختصاص داد.

هادی محمودی نژاد مولف کتاب «معماری زیست مبنا» به رتبه برگزیده در گروه هنر و معماری و سعید کدخدایی، مینا الهی و سمانه اشرفی نویسندگان کتاب «کشاورزی مولکولی» به رتبه برگزیده گروه کشاورزی و منابع طبیعی در این دوره از جشنواره کتاب سال دانشجویی دست یافتند.

حسین ابراهیمیان و محمدرضا تابش پور نویسندگان کتاب «مهندسی زلزله کاربردی در طراحی و بهسازی» و رقیه کریم زاده بائی مترجم کتاب «تئوری آنتن ؛ تحلیل و طراحی» نیز به عنوان برگزیدگان در گروه فنی و مهندسی معرفی شدند.

حامدرضا سید حسین زاده و مهرنوش یگانه نویسندگان کتاب «Plate Fixation in Orthopedics Basic Concepts and clinical Applications» و محمد حسین قربانی و نادیا فغانی مترجم کتاب «بارداری و زایمان ویلیامز 2010» و جواد محمدنژاد اروق، علی مطاع و فاطمه جوانی مترجمان کتاب «اصول بیوشیمی بالینی تیتز» نیز عنوان برگزیده گروه علوم پزشکی و دامپزشکی را در این دوره از جشنواره کسب کردند.

هیات داوران پس از معرفی برگزیدگان گروه های شش گانه بخش اصلی، از علی خلجی نویسنده کتاب «توسعه و پیشرفت در پرتو همت و کار مضاعف» و سید احسان ملیحی و مرتضی مرادی مترجمان کتاب «مدل های کسب و کار» در بخش ویژه جشنواره قدردانی کرد.

هیات داوران همچنین در بخش مولف جوان، علی سلیمانی نویسنده کتاب «السلام علیک یا باران» و مرضیه امیری نویسنده کتاب «نوشتم باران و دفترم خیس شد» را به عنوان افراد شایسته قدردانی معرفی کرد.

موسسه های فرهنگی انتشاراتی تیمورزاده و ارجمند نیز از سوی هیات داوران هفدهمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی به عنوان شایسته قدردانی دست یافتند.

مراسم اختتامیه هفدهمین دوره کتاب سال دانشجویی با حضور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس جهاد دانشگاهی و برخی از مسوولان فرهنگی دانشگاهی کشور در تالار شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
هجدهمين دوره هفته کتاب

برپايي 10 نمايشگاه کتاب در 100 کارخانه

در دانشگاه تربيت مدرس برپا شد