جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
يكشنبه 29 مرداد 1396 / 27 ذی القعدة 1438 / a 20 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
شهرستانها
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 27 دي 1387 - ساعت 16:44
شماره خبر: 100896550087
مديرکل فرودگاه‌هاي خراسان‌رضوي خبرداد:
نخستين پرواز مشهد ـ بغداد هفته آينده
جام جم آنلاين: مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی از نخستین پرواز مشهد ـ بغداد در هفته آینده خبرداد و بیان کرد: در حال حاضر تنها شرکت هواپیمایی العراقیه اقدام به جا‌بجایی مسافران و زائران مشهد ـ نجف می‌کند.

‌نخستین پرواز نجف ـ مشهد ساعت 15:30 بعد ‌از‌ظهر روز پنجشنبه در فرودگاه بین ‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به زمین نشست.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان، ظهر روز پنجشنبه نخستین پرواز نجف ـ مشهد در راستای توسعه گردشگری مذهبی میان خراسان رضوی و عراق وارد فرودگاه بین‌ المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شد و مورد استقبال مسوولان استانی قرار گرفت.

این پرواز که به صورت تشریفاتی انجام شد، نجاح البلاغی مدیر فرودگاه نجف‌ و براک شمرتی عضو شورای استانی نجف و هیات همراه با استقبال سرکنسول عراق در مشهد و مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی وارد فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد شدند.

روزی یک پرواز از مشهدبه نجف وبالعکس

محسن اسماعیلی‌ مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی گفت: مجوز 7 پرواز بین مشهد ـ نجف داده شده است،‌ که در حال حاضر تنها هفته‌ای یک پرواز و در آینده‌ای نزدیک روزی یک پرواز از مشهد به نجف و بالعکس خواهیم داشت.

وی از نخستین پرواز مشهد ـ بغداد در هفته آینده خبرداد و بیان کرد: در حال حاضر تنها شرکت هواپیمایی العراقیه اقدام به جا‌بجایی مسافران و زائران مشهد ـ نجف می‌کند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌رضوی‌ خاطرنشان کرد:‌ مجوز 6 پرواز برای شرکت‌های داخلی هواپیمایی‌ بین مشهد و نجف نیز صادر شده است که به زودی این پرواز‌ها را انجام خواهند داد.

پیرهنده، مسوول روابط عمومی فرودگاه‌های خراسان رضوی نیز اظهار داشت: این پرواز قرار بود ساعت 13:30 بعدازظهر روز پنجشنبه به زمین بنشیند که با تاخیر 2 ساعته و در ساعت 15:30 به زمین نشست.

گفتنی است: ماهیانه 4 پرواز با هواپیمای بویینگ 737 به جابجایی زائران عتبات عالیات و حرم مطهر امام رضا(ع) میان مشهد و نجف خواهد پرداخت. 


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

مديرکل فرودگاه‌هاي آذربايجان غربي خبر داد:

معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي:

براي شرايط نامساعد