جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 28 دي 1387 - ساعت 12:35
شماره خبر: 100896621713
از فردا يکشنبه آغاز مي شود
برنامه فروش نوروزي بليت قطار
جام جم آنلاين: فروش سراسری بلیت قطارهای مسافری برای نوروز 88 از ساعت 7 صبح روز یک شنبه 29 دی ماه 87 ، از طریق حدود 600 نمایندگی فروش در سراسر کشور به طور همزمان آغاز می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس ، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت قطارهای مسافری رجا افزود : فروش بلیت قطارهای مسافری نوروز امسال در تاریخ 29 دی ماه 87 برای محورهای شمال ( قائم‌شهر-ساری-گرگان و ... ) ، شمالغرب و آذربایجان ( زنجان-میانه-تبریز-مراغه و ... ) همچنین قطارهای ساری-مشهد ، قزوین-مشهد ، تبریز-مشهد ، زنجان-مشهد و بالعکس می‌باشد.

محمود جعفری، ادامه فروش بلیت قطارهای نوروز را در تاریخ 30 دی ماه ساعت 7 صبح ، برای محورهای جنوب ( اراک-اندیمشک-اهواز و ... ) ، جنوب‌شرق ( یزد-کرمان-بندرعباس-اصفهان و ... ) و قطارهای اهواز-مشهد ، اراک-مشهد ، قم-مشهد ، کاشان-مشهد ، اصفهان-مشهد ، یزد-مشهد ، بندرعباس-مشهد ، کرمان-مشهد و بالعکس اعلام کرد.

رئیس هیأت مدیره رجا گفت : در یکم بهمن ماه ساعت 7 صبح نیز ، فروش بلیت برای قطارهای مسافری محور خراسان شامل قطارهای تهران به مشهد ، شاهرود ، نیشابور ، طبس ، تربت حیدریه و خواف همچنین سمنان و شاهرود به مشهد و بالعکس آغاز می‌شود.

وی اظهار داشت : فروش بلیت قطارهای مسافری برای نوروز 88 همچون سال گذشته با افزایش قابلیت‌های مرکز رایانه ایی فروش بلیت و توسعه امکانات مربوطه ، بمنظور سهولت دسترسی هموطنان به بلیت انجام گرفته است.

جعفری در باره ‌فروش بلیت قطارهای بین المللی ( ‌دمشق و استانبول ‌) گفت : فروش بلیت این قطارها با هماهنگی کشورهای سوریه و ترکیه بعد از پیش فروش بلیت‌ قطارهای داخلی ، متعاقباً انجام خواهد شد که برنامه آن نیز به موقع جهت اطلاع هموطنان گرامی اعلام می‌شود.

مدیرعامل رجا ، فروش امسال بلیت های نوروزی را مختص به دوره زمانی 25 اسفند 87 لغایت 15 فروردین 88 اعلام کرد و گفت : به هر متقاضی یک کوپه و حداکثر به تعداد اعضای خانواده با ارائه شناسنامه سرپرست خانوار بلیت فروخته می‌شود و همچون سال‌های گذشته فروش هرگونه بلیت گروهی و دسته جمعی برای تاریخ های یاد شده ممنوع است . 

جعفری تأکید کرد : متقاضیان باید بلافاصله بعد از صدور بلیت ، کلیه مشخصات و مندرجات بلیت را کنترل کرده و در‌ صورت مشاهده هر گونه مغایرت، در همان لحظه به اپراتور فروش اطلاع دهند تا اصلاحات لازم انجام شود.

مدیرعامل رجا از کلیه متقاضیان درخواست کرد ، از خریداری بلیت غیرهمنام ، مخدوش و خارج از سامانه رسمی فروش بلیت که از نظر این شرکت باطل محسوب می‌شوند جداً خودداری کرده تا در هنگام سفر و کنترل بلیت در ایستگاه‌ها و قطارها دچار مشکل نشوند.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت قطارهای مسافری رجاء اظهار داشت : در نوروز امسال نیز هیچ‌گونه افزایشی در قیمت بلیت‌ها داده نشده است.

وی گفت : متقاضیان بلیت می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر یا اعلام انتقادات و شکایات در طول شبانه روز با سامانه ارتباط با مشتری رجاء ، تلفن 139 تماس یا به سایت اینترنتی این شرکت به آدرس www.raja.ir مراجعه کنند.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

با ابلاغ رسمي سازمان هواپيمايي کشوريتا پايان نورزو


مديرعامل شرکت رجاء اعلام کرد:

معاون امنيت پليس تهران خبر داد: