جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 12 بهمن 1387 - ساعت 14:57
شماره خبر: 100897839998
توزيع کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسي ارشد 88
جام جم آنلاين: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال 1388 و چهاردهمین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه 19 بهمن امسال به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود.

معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور روز شنبه با اعلام این مطلب به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: توزیع کارت این آزمون تا روز سه شنبه 22 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

حسین توکلی شمار ثبت نام کنندگان برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد 88 را 671 هزار و 575 نفر ذکر کرد و افزود: 336 هزار و 85 نفر از این داوطلبان، زن و 335 هزار و 400 نفر از آنان مرد هستند.

وی یادآور شد: از آنجا که داوطلبان در صورت تمایل می توانستند علاوه بر کدرشته اصلی خود، از میان کدرشته های امتحانی شناور نیز یک مورد را به عنوان کدرشته امتحانی دوم خود انتخاب کنند 51 هزار و 151 نفر متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم شده اند، بنابراین با احتساب داوطلبان دو رشته ای، تعداد 722 هزار و 726 کارت ورود به جلسه برای داوطلبان کارشناسی ارشد 88 صادر شده است.

توکلی از داوطلبان این آزمون خواست تا در فاصله زمانی اعلام شده نسبت به ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و گرفتن پرینت کارت ورودی خود براساس دستورالعمل های مربوطه اقدام کنند.

وی تاکید کرد: داوطلبان برای ورود به سایت و گرفتن پرینت کارت ورودی باید اطلاعات محرمانه مندرج در کارت اعتباری ثبت نام و کد رهگیری را وارد کنند و هر داوطلب باید از کارت، پرینتی به ابعاد 12 در 16 سانتیمتر تهیه کند و حاشیه های اضافی کارت را برش دهد.

توکلی به داوطلبان توصیه کرد اطلاعات مندرج در پرینت کارت ورودی خود را با دقت بررسی کنند و درصورت مشاهده اشتباه یا مغایرت با اطلاعات شخصی خود، با توجه به توضیحات داده شده در ذیل کارت ورودی ،‌این موارد را اصلاح کنند.

وی با بیان اینکه برای آن دسته از داوطلبان که متقاضی شرکت در دو کدرشته امتحانی شده اند دو کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد افزود: نام و نشانی حوزه امتحانی هر یک از داوطلبان آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آنان درج شده است و داوطلبان باید پس از گرفتن پرینت کارت، در محل مخصوص، اثر انگشت گذاشته و امضا کنند.

معاون سازمان سنجش آموزش کشور تصریح کرد: برگ راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد از روز شنبه 19 بهمن ماه بر روی سایت سازمان قرار داده خواهد شد.

آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی (دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل) سال 1388 در صبح و بعد از ظهر روزهای چهارشنبه 23، پنج‌شنبه 24، جمعه 25 و شنبه 26 بهمن ماه 1387 برگزار خواهد شد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

با آغاز توزيع کارت آزمون از19بهمن