جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 22 بهمن 1387 - ساعت 17:15
شماره خبر: 100898712065
از 8 صبح فردا آغاز مي‌شود،
ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد
جام جم آنلاين: ثبت نام داوطلبان آزمون سراسری رشته های غیر پزشکی و علوم پزشکی سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 8 صبح 23 بهمن ماه (فردا) آغاز و تا 7 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش مهر، داوطلبان جهت ثبت نام لازم است با مراجعه به دفاتر پستی سراسر کشور و تهیه کارت اعتباری ثبت نام و مراجعه به بایگانی ثبت نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس www.Azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

داوطلبان می توانند در هر یک از آزمونهای غیر پزشکی یا پزشکی و یا هر دو ثبت نام کنند. علاوه بر این داوطلبان می توانند در آزمون غیرپزشکی در گزینش نظام آموزشی پاره وقت نیز ثبت نام کنند که بدین منظور لازم است کارت اعتباری ثبت نام مربوطه را تهیه کنند.

داوطلبان برای ثبت نام آزمون غیر پزشکی می توانند 6 رشته / شهر را از یک مجموعه امتحانی انتخاب و در فرم اطلاعات آزمونی درج کنند. تعداد انتخابهای داوطلبان در آزمون پزشکی و گزینش نظام پاره وقت 4 انتخاب است.

در آزمون سراسری سنوات قبل داوطلبان لازم بود که جهت دریافت کارت ورود به جلسه و شرکت در آزمون به واحد دانشگاهی محل انتخاب اول خود مراجعه کنند در حالی که در آزمون سراسری 88 هر داوطلب می تواند در هنگام ثبت نام و بدون توجه به انتخاب رشته / محل های خود یکی از 209 حوزه امتحانی در آزمون غیر پزشکی و 65 حوزه امتحانی در آزمون پزشکی را جهت این منظور انتخاب کند.

داوطلبان رشته های آزمون غیر پزشکی می توانند رشته / شهرهای انتخابی خود را از میان 5444 رشته/ شهر و داوطلبان آزمون رشته های پزشکی از میان 152 رشته / شهر و داوطلبان نظام پاره وقت می توانند از میان 955 رشته/ شهر انتخاب و در فرم اطلاعاتی آزمونی درج کنند.

آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گروههای غیرپزشکی 11 و 12 تیر و در گروه علوم پزشکی 26 تیرماه سال 88 برگزار می شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
مغايرت در کارت کنکور تقلب است

معاون سازمان‌سنجش تاکيد‌کرد:

توکلي به مهر خبر داد

با آغاز توزيع کارت آزمون از19بهمن


وزير علوم اعلام کرد: