جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 اسفند 1387 - ساعت 17:00
شماره خبر: 100899748061
از 9 تا 23 اسفندبرگزار مي‌شود،
نمايشگاه بهاره در 4 نقطه تهران
جام جم آنلاين: رئیس شورای اصناف کشور اعلام کرد: نمایشگاههای بهاره امسال در 4 نقطه حکیمه، پارک ارم، مجتمع شهید باستانی و مجتمع شهید باهنر در شمال تهران از 9 تا 23 اسفند ماه جاری از ساعت 10 صبح تا 10 شب برگزار می شود.

به گزارش مهر، قاسم نوده فراهانی عصر امروز در یک نشست خبری در تهران با اعلام این خبر با اشاره به برگزاری نمایشگاههای بهاره در سطح استان تهران گفت: در این نمایشگاهها پوشاک، لوازم ورزشی، کیف، کفش، آجیل، خشکبار، صنف قناد، مواد پروتئنی مثل گوشت قرمز، مرغ، برنج و روغن عرضه می شود .

وی با اشاره به کیفیت کالاهای ارائه شده در این نمایشگاهها تصریح کرد: اجازه ورود کالاهای کم کیفیت را به این نمایشگاه نداده ایم ضمن اینکه اجناس ارائه شده در این نمایشگاهها با 10 تا 20 درصد تخفیف ارائه می شوند.

فراهانی تاکید کرد: اصناف از سر دلسوزی برای مردم اقدام به برگزاری نمایشگاهها نمی کنند بلکه علت حضور آنها فروش نقدی کالاها است.

به گفته رئیس شورای اصناف کشور ، اصناف حامی قیمت گذاری کالاها نیستند و قیمت گذاری کالاها به آنها ارتباطی پیدا نمی کند و اگر قیمت کالایی از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بررسی و قیمت گذاری شود، قطعا صنوف نیز موظفند این قیمت را پیاده سازی کرده و ما نیز بر آنها نظارت داریم تا گران نفروشند.

فراهانی ادامه داد: اصناف بر اساس فاکتور خرید به علاوه ضریب سود مشخص کالاها را قیمت گذاری می کنند که اگرغیر از این قیمت به دست آمده در این فاکتور ارائه کنند قطعا متخلف شناخته می شوند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

از 9 اسفند آغاز مي‌شود