جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 11 اسفند 1395 / 02 جمادي الثاني 1438 / a 01 Mar 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 12 ارديبهشت 1388 - ساعت 10:11
شماره خبر: 100905685275
آغاز توزيع کارت از فردا
جدول زمان و مکان توزيع کارت کنکور کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد
جام جم آنلاين: کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 88 از 13 تا 15 اردیبهشت ماه جاری در تهران و شهرستانها توزیع می شود. توزیع کارت متاخرین نیز در روز چهارشنبه 16 اردیبهشت ماه صورت می گیرد.

به گزارش مهر، کارت ورود به جلسه در واحد دانشگاهی انتخابی داوطلب در فرم ثبت نام اینترنتی در قبال ارائه اصل برگ اعتباری ثبت نام تحول خواهد شد.

توزیع کارت در دو نوبت صبح و عصر در روزهای مذکور انجام خواهد شد و داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه لازم است اصل کارت اعتباری ثبت نام و شناسنامه و یا مدرک شناسایی عکسدار به همراه داشته باشند.

توزیع کارت خواهران در سه حوزه مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) واحد تهران مرکز، تربیت معلم (مرکز شکوه ) تهران جنوب و دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی واحد تهران مرکزی انجام خواهد شد.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 88 برادران نیز در سه حوزه مجتمع دانشگاهی ولیعصر(عج) تهران مرکز، دانشکده فنی و مهندسی تهران جنوب و دانشکده علوم سیاسی مهستان واحد تهران مرکز توزیع خواهد شد.

 آن دسته از داوطلبان که واحد دانشگاهی انتخابی خود را یکی از واحدهای دانشگاهی مستقر در شهرستان های استان تهران شامل اسلامشهر، رودهن، شهرری، شهریار، فیروزکوه، کرج و ورامین و سایر شهرستان های کشور اعلام کرده اند لازم است مطابق جدول شماره 3(http://azmoon.net/arshad/j.3.pdf) به محل واحد دانشگاهی مورد نظر جهت دریافت کارت ورود به جلسه مراجعه کنند.

اصل برگ اعتباری ثبت نام اینترنتی و اصل شناسنامه عکس دار یا کارت شناسایی معتبر عکس دار مدارک لازم برای دریافت کارت ورود به جلسه این کنکور است.

نحوه اطلاع از محل حوزه امتحانی

آدرس محل حوزه امتحانی داوطلبانی که یکی از واحدهای شهر تهران را انتخاب کرده اند بر روی کارت ورود به جلسه آنها درج شده است از این رو داوطلبان سایر واحدهای مجری آزمون کارشناسی ارشد لازم است آدرس محل حوزه امتحانی خود را از حوزه توزیع کارت دریافت کنند. آزمون داوطلبانی که یکی از واحدهای دانشگاهی خارج از کشور را و یا واحد الکترونیکی را انتخاب کرده اند در شهر تهران برگزار می شود.

نحوه رفع نقص کارت کنکور کارشناسی ارشد آزاد

زمان توزیع کارت نوبت صبح از ساعت 8 تا 13 و نوبت عصر از ساعت 14 الی 19 است. پس از دریافت کارت، داوطلبان باید بلافاصله عکس و مشخصات مندرج در آن را با مشخصات خود تطبیق و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت، به باجه های رفع نقص مراجعه کرده و فرم رفع نقص را تکمیل و به متصدی باجه اعلام  کنند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

آزمون کارشناسی ارشد با شرکت 385 هزار داوطلب در 6 نوبت صبح و عصر 17 تا 19 اردیبهشت در تهران و 113 حوزه امتحانی در کشور برگزار می شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: