جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
يكشنبه 14 آذر 1395 / 04 ربيع الأول 1438 / a 04 Dec 2016    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 20 تير 1388 - ساعت 16:10
شماره خبر: 100911754690
با حکم قاليباف منصوب شدند
معاونان و شهرداران جديد مناطق شهرداري تهران
جام جم آنلاين: با حکم دکتر محمد باقر قالیباف ، معاونان جدید فرهنگی ، اجتماعی و خدمات شهری و شهرداران جدید تعدادی از مناطق تهران منصوب شدند .

به گزارش خبرگزاری مهر، در تغییرات جدید مدیریتی شهرداری تهران، دکتر محمد هادی ایازی با حفظ سمت مشاور عالی و رئیس گروه مشاوران شهردار تهران به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری و دکتر حسین کلخورانی به عنوان معاون خدمات شهری شهرداری تهران منصوب شدند .

بر این اساس دکترمسعود کرباسیان معاون خدمات شهری سابق شهرداری تهران نیز مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری شهرداری تهران شد .

محمد جواد شوشتری نیز که قائم مقام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است به عنوان سرپرست این سازمان منصوب شد .

بنابراین گزارش ، محمد احسان کاظم نیا نیز با حکم دکتر قالیباف به عنوان رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران منصوب شد و مهندس حصاری نژاد رییس پیشین این سازمان به عنوان مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران حکم گرفت .

گزارشها حاکیست ، در ادامه این تغییرات مجتبی یزدانی به عنوان شهردار منطقه 15 منصوب شد  ؛ وی پیش از این در سمت شهردار منطقه 8 فعالیت می کرد .

همچنین مهندس سید ابوالفضل حسینی به عنوان شهردار منطقه 10 تهران منصوب شده است  ، وی نیز پیش از این شهردار منطقه 14 تهران بود .

بر این اساس ، شهرداری منطقه 9 تهران نیز به مهندس علیرضا جعفری سپرده شد . جعفری پیش از این شهردار منطقه 13 تهران بود .

همچنین علی کفایی محمد نژاد نیزکه پیش از این به عنوان شهردار منطقه 20 تهران فعالیت می کرد ، در سمت شهردار منطقه 14 فعالیت خواهد کرد .

بر اساس این گزارش ، دکتر سعید طلوعی نیز به سمت شهردار منطقه 5 منصوب شد ؛ وی پیش از این عهده دار شهرداری منطقه 10 تهران بود .

همچنین علی اصغر خانی نیز به عنوان شهردار منطقه 11 ، مهندس محمد مهدی شادالویی به عنوان شهردار منطقه 8 ، مهندس خلیل راحتی به عنوان شهردار منطقه 13 و  مهندس پژمان پشمچی زاده به عنوان شهردار منطقه 7 تهران منصوب شدند .

در بخشی از حکم انتصاب شهرداران جدید مناطق یاد شده آمده است : انتظار دارم در دور جدید خدمت در شهرداری تهران تحولاتی ملموس در راستای نهادینه شدن فرهنگ شهروند مداری رخ دهد و با روحیه ای جهادی ، علمی و تلاش و مجاهدت ، پشتکار ، درایت ، ابتکار ، دقت ، سرعت و نظم و انضباط  زندگی شایسته و برازنده شهروندان عزیز تهرانی رقم خورد .

در بخش دیگری از این احکام انتصاب می خوانیم : درک عمیق از مسائل اجتماعی و فرصت سازی و فرصت شناسی و جستجوی منابع نو و درآمدی پایدار و گسترش فعالیت های فرهنگی ، اجتماعی و عمرانی از ضروریات است . باعنایت به این موضوع رویکرد ناحیه محوری شهرداری تهران در سطح مناطق باید به صورت محله گرایی پیگیری شود و بر محور آن هویت بخشی به محلات شکل گیرد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
ايازي اعلام کرد :


در آستانه سال جديد تحصيلي،


قاليباف آغاز کرد،