جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 28 تير 1388 - ساعت 14:22
شماره خبر: 100912439520
مديرعامل صندوق مهر امام رضا:
وام ازدواج صندوق مهر 5 ميليوني مي شود
جام جم آنلاين: خلیل یسائی مدیرعامل صندوق مهر امام رضا از احتمال افزایش وام ازدواج این صندوق تا سقف پنج میلیون تومان برای زوج های جوان خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، مدیرعامل صندوق مهر امام رضا  در حاشیه دومین همایش علمی و اجرائی قرض الحسنه نهاد اقتصاد اسلامی افزود:در نظر داریم بعد از ایجاد شعبه های صندوق مهر رضا از طریق منابع داخلی علاوه بر چهار میلیون تومان قبلی ، این وام را یک میلیون تومان افزایش دهیم.

وی گفت:با مهیا شدن شرایط پرداخت این مبلغ ابتدا از طریق شعب صندوق و در غیر این صورت از طریق بانک های عامل پرداخت می شود.

مدیرعامل صندوق مهر رضا از آغاز ثبت نام اینترنتی پرداخت وام اشتغال خبر داد و گفت: ثبت نام این وام پنج تا هفت میلیون تومانی برای افراد واجد شرایط از بیست و پنجم تیر آغاز شده است.

وی یادآور شد: با اختصاص 500 میلیارد تومان از منابع این صندوق و 400 میلیارد تومان از منابع بانک ها ، 150 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد می شود. در سه سال گذشته نیز 130 هزار فرصت شغلی با بیش از 85 درصد پایداری از این طریق ایجاد شده است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا با اشاره به اینکه صندوق های قرض الحسنه با نیازمندان واقعی جامعه ارتباط نزدیکتری دارند گفت: در آینده در نظر داریم از طریق اختصاص اعتبار مالی ، از صندوق های قرض الحسنه رسمی ثبت شده و دارای هیات امناء حمایت کنیم .

یسائی افزود:«همایش علمی و اجرایی قرض الحسنه نهاد اقتصاد اسلامی» نیز برای استفاده از نظر نخبگان، استادان حوزه و دانشگاه در زمینه احیای هر چه بیشتر سنت قرض الحسنه و روش بهتر دادن وام قرض الحسنه برگزار شده است.

وی با اشاره به این که این صندوق با نهادهای عمومی و مردمی مانند سازمان بهزیستی ، کمیته امداد ، سازمان زندانها و حتی دانشگاهها و موسسات خیریه ارتباط مالی دارد ، گفت: بخشی از منابع قرض الحسنه مورد نیاز این نهادها و سازمانها را صندوق مهر رضا تامین می کند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 


حق با شماست


مديرعامل صندوق مهر رضا خبر داد