جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 12 مرداد 1388 - ساعت 11:16
شماره خبر: 100913724355
از طريق سايت سازمان سنجش امکانپذير شد
انتخاب رشته مجازي براي داوطلبان علوم انساني و تجربي
جام جم آنلاين: دسترسی به سیستم انتخاب رشته مجازی کنکور برای داوطلبان گروههای آزمایشی علوم تجربی و علوم انسانی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش فراهم شد.

به گزارش مهر ، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون سراسری می توانند جهت شرکت در انتخاب رشته مجازی کنکور به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

ورود به سیستم انتخاب رشته مجازی از طریق مشخصات کارت اعتباری، شماره پرونده و شماره داوطلبی، شماره پرونده و اطلاعات فردی و شماره پرونده و کد رهگیری امکانپذیر است.

نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 250 کد رشته محل را براساس رتبه داوطلب و شانس قبولی به وی پیشنهاد می کند و در مرحله اول هر داوطلب می تواند پنج بار به سیستم مراجعه کند.

از طریق سیستم نرم افزار مجازی این امکان برای داوطلبان فراهم شده است تا رشته ‌های مورد علاقه خود را بر اساس استان و دوره های مختلف آموزشی مشاهده کنند.

به گفته عبدالرسول پورعباس - رئیس سازمان سنجش آموزش، بر اساس این نرم افزار می توان با درصد اطمینان حدود 95 درصد نسبت به اعلام قبولی داوطلبان کنکور 88 قبل از اعلام نتیجه نهایی اظهار نظر کرد.

نتایج اولیه کنکور سراسری 9 مرداد ماه از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد که بر اساس آن بیش از 900 هزار داوطلب مجاز به انتخاب رشته شدند. نتایج نهایی پس از انتخاب رشته داوطلبان در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
معاون سازمان سنجش خبر داد: