جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 10 اسفند 1395 / 01 جمادي الثاني 1438 / a 28 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 19 مرداد 1388 - ساعت 15:59
شماره خبر: 100914345978
تداوم پيشتازي جام جم آنلاين
"جام جم" را در اينترنت ورق بزنيد
جام جم آنلاين: جام جم آنلاین به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار از امروز دوشنبه سرویس جدیدی را ارایه کرده است که از طریق آن، با ورق زدن روزنامه کاغذی جام جم در اینترنت احساس می کنید واقعا آن را در دست گرفته اید.

نسخه چاپی جام جم که از این پس به جای شیوه معمول پی دی اف به شیوه فلش تقدیم شما می شود، در صورتی که بلندگوی رایانه شما روشن باشد یا گوشی داشته باشید، حتی صدای ورق خوردن صفحات را نیز به شما می رساند تا احساس شما برای تداعی فضای واقعی روزنامه خوانی بیش از پیش طبیعی شود.

برای ورق زدن صفحات کافی است موشواره را  روی لبه صفحه روزنامه بگیرید تا به هر سو که می خواهید آن را ورق بزنید. اگر از این شیوه خوشتان نیامد، روی علامت جهت نما در  گوشه سمت راست صفحه ، کلیک کنید تا با اندکی فشار روی موشواره، صفحات حتی راحت تر از روزنامه کاغذی ورق بخورد.

خواندن صفحات نیز راحت است. کافی است دوبار کلیک چپ کنید تا حروف به صورت درشت در برابر دیدگان شما ظاهر شود. خروج از این حالت نیز با دو بار کلیک میسر است.

اگر مایل به دو کلیک نیستید می توانید با یک کلیک روی علامت ذره بین در گوشه سمت راست صفحه، نوشته مطالب را درشت کنید یا صفحه را به حالت عادی برگردانید.

اگر بخواهید صفحه روزنامه را چاپ کنید، باز هم امکان آن برای شما فراهم شده است. کافی است روی علامت چاپ در گوشه سمت راست صفحه کلیک کنید.

دستیابی شما به مطالب روزنامه جام جم در جام جم آنلاین بسیار سریعتر از یافتن آن روی کیوسک مطبوعات است چون ما در اولین دقایق بامداد هر روز، روزنامه را با همه مطالب آن تقدیم شما می کنیم.

اما، امکان جدید دیگری که جام جم آنلاین از امروز در اختیارتان نهاده است، ارایه تمامی صفحات نیازمندیهای روزنامه چاپی در شبکه است. به این ترتیب، آگهی دهندگان به صفحات نیازمندیهای جام جم از این پس با یک پرداخت، شاهد انتشار آن در دو جا خواهند بود: روزنامه جام جم و جام جم آنلاین.

صفحات ضمایم روزنامه نیز بر اساس سیاستهای روزنامه  طبق روال ماههای گذشته عصر روز انتشار چاپی آن در جام جم آنلاین تقدیم مخاطبان گرامی خواهد شد.

جام جم آنلاین در تلاش است تا در آینده نزدیک امکانات بیشتری را با بهره گیری از فناوریهای جدیدتر در اختیار مخاطبان خویش قرار دهد. لطفا، با ما همراه باشید.

مدیریت جام جم آنلاین


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
بيژن مقدم، مديرمسوول روزنامه:

در جام جم آنلاين

عکاس: حسين ابراهيمي

با هدف ارتباط بهتر با مخاطبان صورت‌گرفت