جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 07 اسفند 1395 / 28 جمادي الأول 1438 / a 25 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 14 شهريور 1388 - ساعت 19:35
شماره خبر: 100916605406
تا 17 شهريور ادامه دارد
ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غير پوشش
جام جم آنلاين: مدیر کل دفتر امور زنان سازمان بهزیستی گفت: ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غیر پوشش نهادهای حمایتی تا 17 شهریور ادامه دارد و پیش بینی شده در این مرحله 120 هزار نفر برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کنند.

دکتر فرید براتی در گفتگو با مهر در مورد ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار غیر تحت پوشش افزود: از ابتدای هفته جاری ثبت نام سهام عدالت آغاز شده و تا دو هفته نیز ادامه دارد و براساس اعلام قبلی زنان سرپرست خانوار می توانند به مراکز اعلام شده در محل سکونت خود مراجعه کنند.

براساس اعلام سازمان بهزیستی در برخی از استانها مانند تهران به دلیل جمعیت بالای آن در تعدادی از مجتمعهای سازمان بهزیستی نیز ثبت نام انجام می شود و در این مرحله به منظور شناسایی و آمار دقیق افراد واجد شرایط مشمول دریافت سهام، زنان سرپرست خانوار غیر شاغلی که تحت پوشش هیچ نهادی نیز نیستند باید مدارک لازم خود و خانواده شان را تحویل دهند.

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده‌ سازمان بهزیستی در ادامه تاکید کرد: البته برای کارکنان و مددجویان موسسات خیریه مهلت ثبت نام تا 19 شهریور ماه خواهد بود.

براتی با اشاره به اینکه براساس برآوردهای اولیه پیش بینی شده است در این مرحله 120 هزار زن سرپرست خانوار همراه با اعضای خانواده شان برای دریافت سهام عدالت ثبت نام کنند، گفت: البته این آمار سازمان خصوصی سازی است و پیش بینی ما در سازمان بهزیستی کمی بیش از آمار اعلام شده است.

این مسئول در سازمان بهزیستی در مورد بی نظمی ایجاد شده در ثبت نام سهام عدالت زنان سرپرست خانوار گفت: بی نظمی که وجود ندارد اما چنانچه در حد کمی نیز باشد مربوط به ناهماهنگی میان دستگاههای دیگر است و ربطی به بهزیستی ندارد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
21 شهريور آغاز مي شود

کردزنگنه:

وزير تعاون: