جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 04 مهر 1396 / 05 محرم 1439 / a 26 Sep 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 15 شهريور 1388 - ساعت 15:35
شماره خبر: 100916677523
با اعلام نرخ شهريه‌هاي جديد
ثبت‌نام کارشناسي ارشد دانشگاه تهران آغاز شد
جام جم آنلاين: جزییات ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد روزانه ، نوبت دوم و پردیس ‌بین‌المللی کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 89-88 اعلام شد.

به گزارش ایسنا ، مهلت ثبت‌نام الکترونیکی این افراد از 14 تا 18 شهریور می‌باشد، همچنین تاریخ تحویل مدارک و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان دانشگاه تهران از 28 شهریور تا اول مهر ماه تعیین شده است و استثنائاً در پردیس دانشکده‌های فنی ثبت‌نام از 4 تا 7 مهر انجام می‌گیرد.

پذیرفته شدگان پس از ثبت‌نام الکترونیکی باید بر اساس جدول زمان بندی کد رشته قبولی به محل دانشکده تعیین شده مراجعه کنند.

پذیرفته‌شدگان پس از ثبت‌نام الکترونیکی لازم است بر اساس جدول زمان‌بندی کد رشته قبولی از 28 شهریور تا اول مهر ماه و پردیس دانشکده‌های فنی 4 تا 8 مهر ماه جهت تحویل اصل مدارک ضروری و انتخاب واحد به محل دانشکده مربوطه مراجعه کنند.

پذیرفته شدگان نوبت دوم لازم است مبالغ مذکور را به صورت علی الحساب به شماره حساب‌های مندرج در اطلاعیه دانشگاه واریز و اصل فیش را جهت انتخاب واحد به مسئول ذیربط تحویل دهند.

 مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

بر اساس این گزارش ، این مدارک عبارتند از اصل گواهی موقت یا اصل فرم روزنامه مبنی بر فارغ‌التحصیلی حداکثر تا 31 شهریور در مقطع کارشناسی ، اصل فیش واریزی برای پذیرفته شدگان نوبت دوم به همراه دو نسخه تصویر آن، ارائه اصل موافقت‌نامه رسمی سازمان محل خدمت برای پذیرفته شدگان کارمند دولت، عکس، فتوکپی شناسنامه تمام صفحات، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت، ارائه دو نسخه پرینت فرم مشخصات فردی پذیرفته شده پس از ثبت نام الکترونیکی و غیره.

نرخ شهریه گروههای مختلف آموزشی

قابل ذکر است میزان شهریه های ثابت و متغییر پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد نوبت دوم سال تحصیلی 89-88 در هر نیمسال براساس گروهای مختلف آموزشی عبارتند از شهریه ثابت گروه علوم انسانی شامل 3 میلیون و 500 هزار ریال، گروه فنی و مهندسی 4 میلیون و 500 هزار ریال، علوم پایه کشاورزی و هنر نیز 3 میلیون و 500 هزار ریال است.

شهریه متغییر (هر واحد) به ترتیب نظری و عملی نیز عبارتند از واحد نظری علوم انسانی 700 هزار ریال و واحدهای عملی آن 875 هزار ریال، واحد نظری گروه فنی و مهندسی یک میلیون ریال و واحد عملی آن نیز یک میلیون و 250 هزار ریال، واحد نظری رشته علوم پایه کشاورزی و هنر یک میلیون ریال و واحد عملی آن میلیون و 250 هزار ریال است.

همچنین شهریه هر واحد پایان نامه در گروهای مختلف آموزشی شامل علوم انسانی یک میلیون و 750 هزار ریال، فنی و مهندسی 2 میلیون ریال و گروه علوم پایه و کشاورزی و هنر نیز 2 میلیون ریال می‌باشد.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی دانشگاه تهران www.ut.ac.ir یا به سایت اداره کل تحصیلات تکمیلی http://gaa.ut.ac.ir مراجعه کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: