جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 27 مهر 1398 / 19 صفر 1441 / a 19 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 20 مهر 1388 - ساعت 09:38
شماره خبر: 100919766345
در جستجوي تصوير آخرين قاب خالي
جام جم آنلاين: جستجوی مارال سریال «قاب‌های خالی» برای یافتن تصویر «آخرین قاب خالی» به کارگردانی مرتضی احمدی هرندی ، بزودی آغاز می‌شود.

آخرین قاب خالی، داستان کاوش مارال برای یافتن خاله ماهرخ است؛ خاله‌ای که در سال‌های پر تب و تاب ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی، به دنبال تضاد اعتقادی عمیق، از خانواده‌اش بریده، اما در تمام این سال‌ها هنوز جای تصویر او میان قاب عکس خاطرات تلخ و شیرین سولماز (مادر ماهرخ و مادربزرگ مارال) خالی است و در مرور داستان زندگی مادربزرگ بیمار برای مارال، در فضایی مالامال از حسرت و اندوه خودنمایی می‌کند.

پیش تولید آخرین قاب خالی که مرتضی احمدی هرندی بر اساس طرحی از بهزاد عشقی به نگارش درآورده و سیدعلی حسینی عهده‌دار بازنویسی آن بوده، ازیک ماه پیش به مرحله اجرا درآمده و ظرف چندروز آینده، جلوی دوربین هاشم عطار خواهد رفت.

هرندی در این تله‌فیلم علاوه بر بهره گرفتن از حضور نسرین مقانلو(بازیگر نقش ماهرخ) از بازیگران دیگری نظیر فریبا نادری(مارال)، حمید طالقانی(الفت)، سولماز آق‌مقانی(آیناز)، الناز صادقی(آیسن)، مهدی فقیه(مسافر شیرازی)، حبیب ثامنیه(دومان)، مرضیه برومند(همکار ماهرخ)، سیامک اشعریون(راننده باکوئی) و رضا عطائی(سارق) نیز در مجموعه هنرپیشگان این تله‌فیلم بهره می‌برد ضمن آن‌که در بخش فلاش بک نیز بازیگرانی همچون نیکو خردمند، مسعود عسکری، ساناز کمالوند، مهدی امینی‌خواه و صادق توکلی حضور دارند. تصویربرداری آخرین قاب خالی حدود 20 روز به طول می‌انجامد و انتظار می‌رود اواخر آبان امسال آماده پخش شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
با ضبط يک نمايش راديويي به کارگرداني بهزاد فراهاني

با ساخت يک سريال به کارگرداني سيروس مقدم

به کارگرداني رضا کريمي

به کارگرداني مسعود آب‌پرور