جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 09 آبان 1388 - ساعت 13:28
شماره خبر: 100921421883
قائم‌مقام شبکه چهار سيما خبر داد:
پخش ديجيتالي شبکه مستند
جام جم آنلاين: محمد زین‌العابدینی مدیر گروه مستند و قائم‌مقام شبکه چهار سیما از آغاز پخش آزمایشی شبکه ویژه «مستند» برروی سیستم دیجیتال خبر داد.

محمد زین‌العابدینی در گفتگو با ایسنا ، با اعلام این خبر گفت: این شبکه به عنوان «شبکه مستند سیما» ، پنج ساعت در روز از ساعت 19 تا 24 برنامه پخش می‌کند که فعلا از روی سیستم دیجیتال قابل دریافت است.

وی با بیان اینکه این شبکه از 14 مهرماه پخش آزمایشی خود را آغاز کرده است، درباره‌ برنامه‌های این شبکه اظهار کرد: فعلا کار تولید نداریم و از مجموعه آرشیو سازمان استفاده می‌کنیم. پیش‌بینی ما این است که تا تولیدات ما آماده شود آرشیوی از مستندهای متنوع شبکه‌های مختلف استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: این آرشیو ترکیبی از مستندهای داخلی و خارجی با موضوعات مختلف حیات وحشی ، علمی ، سیاسی ، اجتماعی ، ایران‌شناسی ، فرهنگی و غیره است ولی حجم مستندهای حیات‌وحش و طبیعت و مستندهای خارجی بیشتر است.

مدیر گروه مستند شبکه چهار سیما گفت: در مناسبت‌های مختلف سعی می‌کنیم که مستندهایی ویژه که مناسب با آن مناسبت باشد پخش کنیم.

زین‌العابدینی اظهار کرد: اطلاعی ندارد که چه زمانی این شبکه از حالت آزمایشی خارج می‌شود، اما پس از خبر دیجیتال شدن شبکه‌های سیما قرار است اخبار دیگر مرحله به مرحله اعلام شود.هنوز تصمیم‌گیری جدی درباره مدیر این شبکه نشده است ولی فعلا بنده مسوول امور مربوط به آن هستم.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
صداوسيما اولين گام‌ها را برداشت

هم‌زمان با ميلاد امام ‌رضا(ع)

قائم‌مقام مدير شبکه 4 خبرداد