جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 شهريور 1393 / 21 ذی القعدة 1435 / a 16 Sep 2014    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 21 آذر 1388 - ساعت 20:47
شماره خبر: 100925076972
در سالن ‌اجلاس ‌کشورهاي ‌اسلامي ‌معرفي ‌شدند
برترين‌هاي جشنواره جوان خوارزمي
جام جم آنلاين: یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی با معرفی طرح های برتر در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی پایان یافت.

یازدهمین جشنواره جوان خوارزمی در دو بخش "دانشجویی و آزاد" و "دانش آموزی و دوره های کاردانی" و نیز معرفی برترین های دومین مسابقات ملی روباتیک خوارزمی برگزار شد.
در بخش دانشجویی و آزاد:

عباس علی صابری، علیرضا نصراصفهانی، علیرضا قیوم زاده جوینانی، سیدفاضل و سید محمد نبوی پنبه چوله، مهدی کارگریان به عنوان برترین های پژوهش های بنیادی معرفی شدند.

پدرام حنفی زاده، مجتبی دلخوشیان، احسان فضلی ارثی، مرتضی محمودی، سیدمهتدا صدرزاده، بابک دهقان، حامد عبدالله پور، پیام گواهی، کامبیز جلایریان، امیر رنجبر اسکویی، عبدالرضا جاویدی آل سعدی، پژمان احمدی، آزیتا بلالی اسکویی، آرش زیبایی دیوشلی به عنوان برترین های پژوهش های کاربردی مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی بهجتیان اصفهانی، هدی صادقیان، حمیدرضا دلیلی اسکویی، ریحانه افتاده چادرنشین ورانلو، الهه معتمد، اسماعیل شیاسی و مصطفی اسلامی بلده به عنوان برترین های پژوهش های توسعه ای و ابتکار معرفی و تجلیل شدند.

در بخش دانش آموزی و دوره های کاردانی آموزش و پرورش:

حامد غنی دل قهرمانلو، امیر نعلبند رضایی، میثم خانکشی زاده آذرانگوت، سجاد محمودی، سپند حقیقی، مرتضی پارسا اردکانی، مجتبی خدادادی حسین آبادی، اویس رستمی، رضا فلاحتی مروست ، امید حیاتی ، مرتضی صادقی سعادت آبادی به عنوان برترین های برق و الکترونیک و کامپیوتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی امامی، امیرارسلان جلیلی ذوالفقاری، احمد کیانی زهرانی، سیدسینا پویا ، سید امیرارسلان یحیوی زاده ، روح الله سلیمی ، رضا آقاجانی مبارکه ،‌ احسان کمالی پایین دروازه ، بهاره اسماعیلی گل افشانی ،‌ احسان صفری خروشادی به عنوان برترین های مکانیک و عمران معرفی شدند.

حسین فتحی میان دشتی، مسعود مکی، رسول سیستانی خنامان ، محمدرضا زارعی، مقداد زارعی بهگو ،‌ علی خلج،‌ امین مولودی فرد ، هانیه شهرآزاد ، حامد و حسین زیدآبادی نژاد به عنوان برترین های علوم زیستی و پزشکی و کشاورزی و منابع طبیعی معرفی شدند و از انان تجلیل شد.

ساناز رحیمی، فرزانه هاشمی، سئویل باغبان کریمی، پارمیدا دهقان پور فراشاه، محمد کیهانی، علی پرتوفرد، محمدبهزاد محبیان، محمد عرفان محیط، مهدی سلیمانی به عنوان برترین های فیزیک و نجوم،‌شیمی و ریاضی معرفی شدند.

حسین دیناروند، محمد حسین جدیدی نژاد، الهام سواری،‌ نرگس کاظمی زاده،‌ریحانه رسول زاده،‌ ثمین کمالی، لیلا حکمت نیا، ریحانه حیدری،‌ فرزانه و فرشته فخری راینی، راضیه تائب و فاطمه بهزادی به عنوان برترین های زبان و ادبیات فارسی و علوم اجتماعی و علوم اجتماعی تجلیل شدند.

الهام همت، مهشاد شبانپور، حسین نوشیر به عنوان برترین های هنر و معماری معرفی شدند و از انان تجلیل شد.

در بخش مسابقات روباتیک دانشجویی:

محراب نوروزی طلب، امین جواری، عباس رزاق پناه، مهدی ترشانی،‌ محمد مزینانی، علیرضا ملاعلی زاده،‌ علیرضا نعیمی فر، علیرضا امینی سهی، وحید خدابخشی، مهرداد خسروی، صادق مومنی، سید حسن ذوالانوار به عنوان برترین های شبیه سازی فوتبالیست دو بعدی معرفی شدند.

مجید یساری ، صادق مکاری ، مجید صادقی علویجه ، امیر صابری، پویان نصرالهی، آرش حرنگ ، مهدی جاماسب، سعید جعفری زاده،‌ محمد کاظم فرهادی پور، محسن محمدی، حسن استوار به عنوان برترین های شبیه سازی فوتبالیست سه بعدی تجلیل شدند.

آرامیک مارکاری، عانگع اصلانیان، حمد احسان سلیمانی یارندی، فراز فلسفی، اشکان رادمند، محمد گودرزی، رضا امامی، فرشید فرجی، حکمت حاجی زاده، هادی یزدان پناه، محمد سیار، سعید عسکری، محمدحسین انصاری، علی علیپور، محمد شیرزادی لسکوکلایه، امیرپناه و وحید عزیزی به عنوان برترین های شبیه سازی امداد وشبیه سازی جنگ معرفی شدند.

علیرضا میرباقری، کیوان امینی خوئی، سینا پرسا، محمد جواد شمس الهی، احسان راشدی، محسن اکبری شاندیز به عنوان برترین های رباتهای جراح مورد تجلیل قرار گرفتند.

حسین حفیظی راد، پوریا طبیبی، علی شفیعی، علیرضا مرادی، محمدرضا شیروانی پور، محمدهادی راهوی، مهدی کریمی، افشین محمودیه، حسام خزرج،‌ سجاد جولاییان، امین محمد دریابخش، سپیده ترک، سکینه آل کثیر، مریم سپهوند، رویا خسروتاج، امید شریف پور، محسن احمدی، حمیدرضا مرتضی پور، زهرا سلیمانی و حسین عابد کلمیشی به عنوان برترین های ربات های متحرک(هوایی، دریایی، زمینی) معرفی شدند و از انان تجلیل شد .

سهیل متقی، مسعود علیزاده ارجمند، عباسعلی فروزیده، محمد علی مطیع شرح، پژمان شاه حسینی، سید حسین ملکوتی، علی اکبر کارساز، امیر فرامرزی، علی فولادی، علی همتی، سیدحمیدرضا و سید محمدرضا محدث کسایی، محسن طاهری، محمد رحیمی، به عنوان برترین های بخش روبات های امدادگر واقعی و روبات انسان نما معرفی شدند.

شهریار شریفی بروجردی، رسول سبحانی جنبه سرایی، مینا زمانی، سپیده حسین پور همدانی، عباس وثوق، محمد حسین احمدی درمیان،‌شبنم رضوانی خراشاد، سبحان شفیعی، جمشید توانا چهارطاقی، حمید طالبی آشوری به عنوان برترین های بخش میکروماوس تجلیل شدند.

علی زائری، بهنام اسکندریان، حامد رسام فرد، سپهر معین، مهدی کلاهدوز، سید عمادالدین نوابی، معید وزیریان،‌ محمد کاظم سبزواری، سمیه فرهنگ ادیب،‌ بینش کوشانی، بهزاد هرمزی دانشجوی، ابوذر قربانی شمشادسر، رضا سخاوتی، سلیمان رحیمی، جلال الدین کوشا،‌ بهزاد سلطانیان همت علیرضا کارگر،‌ رضا توانا، احسان قاسمی،‌ جمال بهشتی، مهدی بابا زاده، حسین باقری، نیما عقلی، سعید سبزی، مهدی نصرتی به عنوان برترین ها در بخش روباتهای جستجوگر خودکار و دستی معرفی شدند.

محمد هوشیاری، سعید اسماعیل پورفرد، دانیال اسماعیلی علی آبادی، وحید شعیبی نیا، سید محمد حسین فاضلی، محمدرضا نیک نژاد، سید علی قاضی میرسعید، سید علی صالحی نیشابوری به عنوان برترین ها در بخش روبات های فوتبالیست اندازه کوچک معرفی شدند و از انان تقدیر شد.

در بخش مسابقات روباتیک دانش آموزی:

سید احمد سجادی،‌ محمد علی کامکار، محمد نیک نشان، علیرضا سوری، رضا صدقی، علیرضا قاسمی کیان، مسعود جمیلی، شایان صالحیان، محمد تواضعی، محمد رجب دری، سید سروش حسینعلی پور، سید علیرضا میرزرگر، علی فتاحی حسن آباد برترین های شبیه سازی فوتبال دوبعدی و سه بعدی بودند و از انان تجلیل شد.

مسعود صفا، یوسف گلشاهی، آریاز اقبالی، نوید صالح نمدی، مهران اخوان خالقی، علیرضا کندری به عنوان برترین های شبیه ساز امداد و نجاب معرفی شدند.

سجاد ربیعی طالخونچه، سعید ساعدی، محمد امین قوچانی، محمد امین مسیبی، محمد جواد نجات، محمد حسین پارسایی، محمدرضا درویش وند، موحد بینات، نعیم فرهادیان عزیزی، محمد مهدی شیرازی، حمیدرضا کاظمی خشکیجاری، سیاوش اسدی دستجردی به عنوان برترین های جونیور روبات های فوتبالیست دو به دو معرفی شدند و از انان تجلیل شد.

کیارش افراسیابی، محمدرضا صابر، مهیار خیاط خویی، رضا کارکن ورنوسفادرانی، فرزین تحویلی، علی بهلولی زمانی، سپهر مکارمی، حمید شیرویه و محمدرضا حدادی به عنوان برترین های روبات های مین یاب و روبات های امدادگر تجلیل شدند.

واحد مرکزی خبر


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:





کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):




 
اخبار مرتبط: 
تا 30 مهر ماه فرصت داريد

با حضور رئيس جمهور انجام شد

15 بهمن برگزار مي‌شود

رئيس دبيرخانه جشنواره خوارزمي خبر داد: