جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 05 اسفند 1395 / 26 جمادي الأول 1438 / a 23 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 28 فروردين 1387 - ساعت 10:48
شماره خبر: 100936013683
اعلام آخرين وضعيت راههاي کشور
جام جم آنلاين: مسئول مرکز اطلاعات راههای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: محور هراز (رودهن - آمل) بمنظور ایمن سازی تونل وانا و نصب شبکه تهویه و روشنایی تا ساعت 17 امروز بسته است.

محمدرضا علامی در مصاحبه با واحد مرکزی خبر ، گفت: رانندگان وسایل نقلیه می توانند با رعایت نکات ایمنی از جاده فیروز کوه رفت و آمد کنند.

وی گفت: محور سامان - تیران در استان چهار محال و بختیاری به علت نشت لوله نفت همچنان بسته است.

علامی افزود: افرادی که قصد عبور از این مسیر را دارند می توانند از مسیرهای سامان - جعفر آباد- اصفهان، سامان - صادق آباد - تیران و یا از مسیر بن - داران - تیران رفت و آمد کنند.

علامی افزود:در استان اردبیل، مسیر اردبیل - گرمی حد فاصل سه راهی صحرا به رضی به علت تعریض و بهسازی مسیرتا اطلاع بعدی بسته است، رانندگان وسایل نقلیه برای تردد در این مسیر می توانند از جاده قدیم سیاب به گرمی رفت و آمد کنند.

وی گفت:درمسیر بندرعباس به سیرجان در استان هرمزگان از ابتدای مسیر تا کیلومتر 12به علت اجرای عملیات روکش آسفالت تردد وسایل نقلیه در ساعت های 6 تا 18 با محدودیت انجام می شود که رانندگان وسایل نقلیه باید به علایم هشدار دهنده توجه کنند.

مسئول مرکز اطلاعات راهها افزود: در مسیر میانه - زنجان در استان آذربایجان شرقی از امروز تا30 فروردین از ساعت 8 تا 18 عملیات خط کشی همزمان با عبور و مرور انجام می شود که رانندگان وسایل نقلیه باید به علایم هشدار دهنده توجه کنند.

هموطنان برای اطلاع از وضع راهها می توانند با شماره تلفن های گویای 141 و 88925252 مرکز اطلاعات راهها تماس بگیرند. 


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: