جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 27 مرداد 1396 / 25 ذی القعدة 1438 / a 18 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 09 ارديبهشت 1387 - ساعت 18:45
شماره خبر: 100937075521
آغازطرح نوسازي کاميونهاي فرسوده
جام جم آنلاين: مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت:طرح نوسازی تردد کامیونهای فرسوده با بیش از 40 سال سن در محورهای استان تهران به آغاز شده است. او افزود:از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد 10 متقاضی جهت خرید کامیون به کارخانجات سازنده با داشتن شرایط ومدارک لازم مشمول تسهیلات نوسازی کامیون نو معرفی شده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا ولی گفت: با توجه به ضرورت نوسازی ناوگان و اجرای طرح محدودیت تردد کامیونهای فرسوده با بیش از 40 سال سن، آن گروه از متقاضیانی که کامیون آنان دارای سنی بالاتر از 40 سال و دارای حداقل ظرفیت ناخالص حمل 4 تن باشد می توانند با اسقاط کامیون  فرسوده خود نسبت به ثبت نام یکدستگاه کامیون نو اقدام نمایند.

او افزود: از ابتدای سالجاری تاکنون تعداد 10 متقاضی جهت خرید کامیون به کارخانجات سازنده با داشتن شرایط ومدارک لازم مشمول تسهیلات نوسازی کامیون نو معرفی شده اند.

علیرضا ولی در خصوص روند اجرای عملیات نوسازی ناوگان باری گفت: شرایط اعطای تسهیلات برای هر دستگاه کامیون حداکثر 7 ساله و با نرخ سود 12 درصد مطابق با ضوابط شرکت کالای سپهر پارس خواهد بود و متقاضی واجد شرایط می تواند با مراجعه به دفتر مسافر اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان با ارائه مدارک و مستندات لازم و احراز مالکیت کامیون فرسوده مشمول نوسازی و مطابقت کامل آن با مشخصات مندرج در فهرست کامیونهای فرسوده مشمول طرح و اخذ تعهد کتبی مبنی بر اسقاط کامیون فرسوده ، جهت صدور معرفی نامه برای ثبت نام به یکی از شرکتهای کامیون ساز طرف قرار داد معرفی گردد.

مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران افزود: از صدوردعوتنامه تحویل خودرو توسط شرکت و پس از تایید وام از سوی لیزینگ بر اساس قرارداد، هر متقاضی به مدت 30 روز مهلت دارد جهت انجام تمامی امور تحویل خودرو نظیر از رده خارج نمودن یک دستگاه کامیون فرسوده مشمول طرح اقدام نماید.

چنانچه متقاضی در مهلت مذکور اقدامات لازمه را تکمیل ننماید شرکت می تواند بر اساس قیمت پایه کامیون به ازای هر ماه تاخیر ، ماهانه 5 درصد به عنوان خسارت از متقاضی اخذ نماید. همچنین در صورت عدم تحویل خودرو پس از دوره انتظار شرکت تولید کننده کامیون موظف به محاسبه و پرداخت سالیانه 16 درصد جریمه نسبت به وجه کامل واریزی برابر دوره تاخیر خواهد بود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: مدير کل حفاظت محيط زيست کردستان: