جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
پنجشنبه 25 مهر 1398 / 17 صفر 1441 / a 17 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 08 خرداد 1387 - ساعت 08:41
شماره خبر: 100939635152
زندگي جواهر در «وقت سيب» تغيير مي‌کند
جام جم آنلاين: فیلم تلویزیونی وقت سیب به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه 2 سیما کلید خورد. این فیلم را رامبد لطفی کارگردانی می‌کند و تهیه‌کننده آن علی‌اکبر رضایی است. در این فیلم ژاله صامتی نقش اول را بازی می‌کند و از دیگر بازیگران آن می‌توان به مهران رجبی، فرهاد مهدوی، فاطمه طاهری، رضا افشار، عزیزالله هنرآموز و صبا مهری اشاره کرد.
وقت سیب، قصه زیبایی دارد، نویسنده این فیلم با محور قرار دادن قصه زندگی یک زن روستایی، تنهایی او را به تصویر کشیده است. نقش این زن روستایی را که جواهر نام دارد، ژاله صامتی بازی می‌کند. جواهر در دوره نوجوانی پدر و مادر خود را از دست می‌دهد و مسوولیت بزرگ کردن دو خواهر و دو برادر کوچکترش به عهده او گذاشته می‌شود.

قصه سریال از زمانی آغاز می‌شود که جواهر 45 ساله تصمیم به ازدواج با مردی به نام اسماعیل می‌گیرد. او جوانی خود را صرف بزرگ کردن برادران و خواهران خود کرده، آنها را به مدرسه و سپس دانشگاه فرستاده است. آنها اکنون ازدواج کرده‌اند وزندگی خوبی دارند.

روزی جواهر آنها را به باغ سیب دعوت می‌کند تا با حضور آنها مراسم خواستگاری رسمیت پیدا کند. اما اعضای خانواده جواهر هر کدام به بهانه مشغله کاری یا خانوادگی نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند. خاطرجواهر از این برخورد آنها مکدر می‌شود و تصمیم می‌گیرد....

این فیلم را فریبرز سیگارودی تصویربرداری می‌کند و مجید اسکندری، طراح گریم آن است و سهراب محمودی طراحی صحنه و لباس آن را عهده دار است. 

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):