جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
دوشنبه 09 اسفند 1395 / 30 جمادي الأول 1438 / a 27 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 24 تير 1387 - ساعت 09:21
شماره خبر: 100943698314
تماشاخانه
يادگار زريران به صحنه آمد
جام جم آنلاين: مهم‌ترین اتفاق تئاتری این هفته، آغاز اجرای نمایش «یادگار زریران» نوشته و کار قطب‌الدین صادقی است که در آن مصطفی عبداللهی، کاظم هژیرآزاد، اسماعیل بختیاری و ... بازی می‌کنند.
تئاتر شهر: تالارهای این مجموعه شاهد 5 نمایش هستند. در سالن اصلی، ساعت 30/19 نمایش «بیژن و منیژه» با کارگردانی محمود عزیزی اجرا می‌شود و تالار چهارسو هر شب ساعت 20 میزبان نمایش یادگار زریران نوشته و کار قطب‌الدین صادقی است.

سالن سایه هم پس از آن که امروز شاهد آخرین اجرای نمایش «پای پیاده» است، در ادامه میزبان نمایش «هتل پلازا» با کارگردانی کوروش نریمانی خواهد شد. 2 نمایش «در جمعیت گم شد» کار مشترک جلال تجنگی و سعید هاشم‌پور و «عروس، کابوس، افسوس، بلوتوس» نوشته و کار آرش میرطالبی نیز همچنان در تالارهای قشقایی و کارگاه نمایش روی صحنه خواهند ماند.

تالار مولوی: 2 نمایش «لایرتیس» با کارگردانی سارا فرزادفر در ساعت 30/18 و «کاکتوس» از نوشته‌های اکبر رادی با کارگردانی مسعود طیبی ساعت 20 در این تالار اجرا می‌شوند.

تالار وحدت: «در این تالار، نمایش «سمفونی بیداری» نوشته و کار حسین فرخی در ساعت 30/19 روی صحنه می‌رود.

تماشاخانه مهر: این تالار شاهد اجرای نمایش کمدی «یک روایت تازه از اونور قاب خواب‌نماها» با کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور است که هر روز ساعت 18 اجرا می‌شود.

خانه نمایش: این تالار کوچک تئاتری، این هفته هم هر روز ساعت 30/18 میزبان نمایش «حقه‌های مبارک» است.

تماشاخانه سنگلج: «آخ اگه بارون بزنه» عنوان نمایشی است که با کارگردانی هادی عامل ساعت 18 در این تالار روی صحنه می‌رود.

تالار هنر: نمایش «قصه‌ پادشاه سرزمین قصه‌ها» با کارگردانی احمد سلیمانی ساعت 19 در این تالار اجرا می‌شود.

فرهنگسرای نیاوران: تالار خلیج فارس این فرهنگسرا، میزبان نمایش «اژی دهاک» به نویسندگی بهرام بیضایی و کارگردانی آرش فناییان است.

اصفهان: در حاشیه زاینده‌رود بی‌آب این روزها، اصفهانی‌ها می‌توانند به تماشای 2 نمایش بنشینند. نمایش «سه‌ شب راحت» نوشته و کار ابراهیم کریمی حسنیجه هر شب ساعت 30/20 در تالار فرشچیان روی صحنه می‌رود و نمایش «عروسک‌ها بخیل نیستند» نوشته و کار مریم‌السادات ابوالمعالی در 3 روز آخر هفته ساعت 19 در همین تالار اجرا می‌شود.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):