جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 01 شهريور 1396 / 30 ذی القعدة 1438 / a 23 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 11 مرداد 1387 - ساعت 12:58
شماره خبر: 100945266544
سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد
نحوه دريافت کارت آزمون فراگير کارشناسي ارشد پيام نور
جام جم آنلاين: سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه فرایند توزیع کارت از آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور برای اولین بار حذف شد، نحوه دریافت کارت ورود به این آزمون را تشریح کرد.

 به گزارش مهر،  آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی دانشگاه پیام‌نور در صبح روز جمعه 25 مرداد ماه با حدود 193 هزار داوطلب و آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد پیام نور در بعد از ظهر جمعه 25 مرداد ماه با حدود 108 هزار داوطلب در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.

بر اساس طرح جدید سازمان سنجش آموزش کشور، کارتهای ورود به جلسه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام‌نور از 20 تا 22 مرداد ماه بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود و داوطلبان این آزمون باید برای پرینت کارت ورود به جلسه خود در تاریخهای تعیین شده به سایت اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت نام خود، یک نسخه پرینت از کارت ورود به جلسه خود تهیه کنند.

بنابراین داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام‌نور برای پرینت کارت ورود به جلسه خود باید منحصراً به روش فوق‌الذکر اقدام کند و توزیع کارت برای داوطلبان این آزمون انجام نخواهد شد.

داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد پیام‌نور توجه کنند که برای ورود به حوزه امتحانی و شرکت در جلسه آزمون باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار خود را به همراه داشته باشند.

بدیهی است طبق هماهنگی انجام شده با مسئولان حوزه های امتحانی از ورود داوطلبانی که موارد مذکور (پرینت از کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار) را به همراه نداشته باشند جداً ممانعت به عمل خواهد آمد و چنین داوطلبی حتی اگر به هر ترتیب موفق به شرکت در آزمون شود از گزینش علمی حذف خواهد شد. نام و نشانی دقیق حوزه امتحانی هر یک از داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده است.

متن برگه راهنمای شرکت در آزمون در سایت سازمان سنجش قرار داده شده است که داوطلبان می توانند متن مذکور را برای اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون مطالعه و یا در صورت لزوم از آن برای خود پرینت تهیه کنند.

داوطلبان باید از کارت در اندازه معمول کارت (حدود 10 * 5 1سانتی متر ) پرینت تهیه کنند و حاشیه‌های اضافی را برش دهند.

داوطلب لازم است بر روی پرینت کارت ورود به جلسه در محل مخصوص اثر انگشت گذاشته و امضا کند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: