جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 26 مهر 1396 / 27 محرم 1439 / a 18 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
چهارشنبه 15 آبان 1387 - ساعت 10:06
شماره خبر: 100953550617
قرعه کشي اعزام متقاضيان عمره برگزار شد
جام جم آنلاين: قرعه کشی یک میلیون و 199 هزار و 400 نفر ودیعه گذار عمره مفرده که از پنجم فروردین تا پنجم خرداد امسال در شعب بانک ملت نام نویسی کرده بودند انجام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبدالله نصیری مدیر روابط عمومی سازمان حج و زیارت گفت: ودیعه گذاران عمره مفرده دو روز دیگر از طریق پیامک از انتخاب شدن یا نشدن خود در قرعه کشی مطلع می شوند.

همچنین این افراد می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی بانک ملت به نشانی www.bankmellat.ir یا به شعبه بانک ملتی که در آن نامنویسی کرده اند از اینکه آیا نامشان درآمده است یا خیر آگاهی یابند.

افراد از طریق شماره تلفن گویای 84251000 نیز می توانند با وارد کردن شماره ثبت نامی خود از پذیرفته شدن یا نشدن خود در قرعه کشی مطلع شوند.

برای این کار همچنین ودیعه گذاران می توانند شماره ثبت نامی خود را به صورت پیامک به شماره 200034 ارسال و پاسخ دریافت کنند.

زمان اعزام اولویتهای مشخص شده از طریق قرعه کشی در اطلاعیه های سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد.

قرعه کشی امروز از طریق رایانه و با توجه به سهم درصد ثبت نام هر استان برگزار شد برای نمونه استان تهران که 26 درصد ثبت نام کنندگان عمره را داشت 26 درصد پذیرفته شدگان در قرعه کشی نیز به این استان اختصاص یافت.

در این مراسم علاوه بر رئیس سازمان حج و زیارت هفت ناظر شامل نماینده حجت الاسلام محمدی ری شهری نماینده ولی فقیه در امور حج، نماینده رئیس جمهور، مدیر حراست سازمان حج و زیارت و نمایندگان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بانک ملت، دادستان کل کشور و سازمان بازرسی کل کشور بر قرعه کشی نظارت کردند.

همچنین قرعه کشی صورت گرفته به صورت لوح فشرده در اختیار این ناظران قرار گرفت. با قرعه کشی امروز سهمیه دو سال اعزام به عمره مشخص شد و دیگر افرادی که در بانک ملت ودیعه گذاری کرده اند در صورت دریافت نکردن وجه خود از بانک باید برای تعیین اولویت منتظر قرعه کشی بعدی باشند.

علاقمندان می توانند اخبار تکمیلی قرعه کشی و نتایج آن را متعاقبلا از طریق پایگاه اطلاع رسانی حج پیگیری کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

علي‌آبادي: نقش رسانه‌ها در توسعه ورزش، بي‌بديل است‌