جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 03 اسفند 1395 / 24 جمادي الأول 1438 / a 21 Feb 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 27 آبان 1387 - ساعت 13:50
شماره خبر: 100954600863
با همان نرخ پارسال
ثبت نام طرح ترافيک آغاز شد
جام جم آنلاين: مهندس خادم الاسلام مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نرخ آرم‌های جدید طرح ترافیک در سال جاری افزایش نیافته و در برخی موارد نیز کاهش داشته است.

 به گزارش ایسنا ، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران روز دوشنبه با تاکید بر اینکه نرخ آرم‌های جدید طرح ترافیک افزایش نمی‌یابد، گفت: با توجه به کاهش این نرخ در برخی بخش‌ها نیازی به دریافت مجوز از شورای عالی ترافیک در این خصوص نیست.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام آرم‌های جدید طرح ترافیک از 20 آبان تا 20 آذر از طریق پایگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی http://trafficlabel.tehran.ir انجام می‌شود، افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته سهمیه آرم‌های جدید طرح ترافیک همانند پارسال همان حدود 89 هزار آرم خواهد بود.

مهندس خادم الاسلام در خصوص نرخ آرم‌های سال 88 طرح ترافیک ، گفت: بر این اساس نرخ آرم‌های دولتی‌ها و خودروها با پلاک قرمز از 500 هزار تومان در سال گذشته با یک سوم کاهش به 330 هزار تومان در سال جاری و اشخاص حقوقی نیز از 750 هزار تومان با حدود یک سوم کاهش به به 500 هزار تومان در سال جاری رسیده است. از سوی دیگر نرخ آرم طرح ترافیک جانبازان، معلولان و خبرنگاران نیز همانند پارسال همان 20 هزار تومان خواهد بود.

وی تصریح کرد: قیمت آرم طرح ترافیک اشخاص حقیقی نیز حداکثر همان 250 هزار تومان پارسال است و در مورد آژانس‌ها هنوز تصمیم‌گیری نهایی صورت نگرفته ولی بیشتر از همان 100 هزار تومان پارسال نخواهد بود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعتبار آرم‌های جدید را از اول فروردین 88 تا پایان اسفند ماه 88 عنوان کرد و در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا آرم‌های سال گذشته یکسال و نیم معتبر بوده اما آرم‌های امسال یکسال گفت: ما بر اساس قانون عمل کردیم، چرا که بر اساس مصوبه سال گذشته شورای عالی ترافیک استثنائا اعتبار آرم‌های پارسال 5/1 ساله بود اما در همین مصوبه آمده است از سال بعد اعتبار آرم‌ها باید یکساله باشد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
آغاز شد،

مهمترين تيتر روزنامه‌هاي صبح امروز

شفيعي:

دولت ، واگذار کرد؛