جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 27 مرداد 1396 / 25 ذی القعدة 1438 / a 18 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اقتصادي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 11 آذر 1387 - ساعت 16:53
شماره خبر: 100955821417
چهره جديد تندر90 رونمايي شد
جام جم آنلاين: اداره فروش پارس خودرو امروز محل رونمایی تندر90 تغییر چهره یافته (فیس لیفت) پارس خودرو بود. البته این کار بدون حضور مدیران ارشد سایپا و پارس خودرو با لوگوی شرکت سایپا در قمست جلوی این خودرو به انجام رسید.

به گزارش ایسنا ، این خودرو که به گفته مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت سایپا با کمترین هزینه‌ها طراحی آن انجام شده، مشمول تغییراتی در قسمت جلو سپر و چراغ‌ها و قسمت عقب (شامل سپر، چراغ‌ها و در صندوق عقب) شده است.

البته در حالی که شنیده شده شرکت رنو در جریان این تغییرات قرار نگرفته و این کار مورد تایید آنها نیست، از طرف زارعی ـ مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت سایپا - اعلام شد که این خودرو خیلی تغییر اساسی نداشته و این تغییرات نیز به اطلاع شرکت رنو رسیده و برای این کار یک کارگروه با شرکت رنو تشکیل شده است.

وی همچنین از به تولید انبوه رسیدن تندر90 فیس لیفت شده خبر داد و گفت: اوایل سه ماهه دوم سال آینده این خودرو به تولید انبوه خواهد رسید.

به گفته او براساس نیازسنجی که انجام شده، مردم اعتقاد زیادی به تغییر در تزئینات داخلی خودرو نداشته و سیستم تعلیق و فرمان پذیری خودرو نیز در وضعیت خوبی قرار دارد، ولی آنچه که مردم خواستار آن بودند تغییر شکل ظاهری خودرو بود.

وی با اشاره به برنامه سمت90 سایپا اظهار کرد: در این راستا مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا باید هر سه سال یک فیس لیفت بر روی خودروهای موجود در خط تولید شرکت‌ها ایجاد کند که البته یک روشی در سایپا تعریف شده که در آن نوع فعالیت ما را در اجرای پروژه‌های فیس لیفت کاملا مشخص کرده است.

زارعی خاطرنشان کرد: اعتقاد ما در مرکز تحقیقات و نوآوری شرکت سایپا که مرکز ثقل برنامه سمت90 سایپاست، این است که «ذره را تا نبود همت عالی حافظ ، طالب چشمه خورشید درخشان نشود»

در حاشیه این مراسم، گرمچی ـ قائم مقام مدیریت شرکت پارس خودرو - نیز با بیان این‌که تا کنون حدود 31 هزار و 300 دستگاه تندر90 در شرکت پارس خودرو به تولید رسیده است، یادآور شد: از این رقم امسال توانستیم 17 هزار و 450 دستگاه تولید کنیم که تا پایان امسال این رقم به 35هزار دستگاه خواهد رسید.

وی با بیان این‌که امیدواریم با دو شیفته شدن خطوط تولید تندر90 تیراژ این خودرو را افزایش دهیم، تاکید کرد: در شرکت پارس خودرو از مرز تولید روزانه هزار دستگاه خودرو عبور کرده‌ایم و امیدواریم با ایجاد یک سالن رنگ جدید ظرفیت تولید سالانه خود را به 300 هزار دستگاه برسانیم.

او تصریح کرد: نمره منفی تندر90 تولیدی پارس خودرو از 270 به 120 رسیده است و با این که این خودرو در هفت کشور دیگر نیز تولید می‌شود، توانسته‌ایم ارتقای 20 درصدی در کیفیت خودروها داشته باشیم و سطح کیفی قابل قبولی را ارایه دهیم.

به گفته وی پس از ادغام دو شرکت گسترش خدمات پارس خودرو و شرکت سایپا یدک، گستره خدمات رسانی به خودروها بسیار بالا رفته و یکی از قوی‌ترین مراکز خدمات رسانی برای تندر90 ایجاد شده است.

قائم مقام مدیریت پارس خودرو با اعلام این‌که مرحله آماده سازی خودرو معلولان به اتمام رسیده است، افزود: تولید این خودروها آغاز شده و به زودی عرضه خواهد شد. همچنین تندر90 گازسوز تولیدی پارس خودرو نیز مجوزهای تولید را از فرانسه گرفته و تا سه ماه آینده با ورود قطعات CNG عرضه خواهد شد.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 
مديرعامل ايران خودرو: