جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 25 مهر 1396 / 26 محرم 1439 / a 17 Oct 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 26 آذر 1387 - ساعت 10:47
شماره خبر: 100957095443
اعلام شرايط تقاضاي ابطال کارت معافيت پزشکي
جام جم آنلاين: سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی شرایط ابطال کارت معافیت پزشکی متقاضیان را که اکنون بهبود یافته‌اند ، اعلام کرد.

به گزارش فارس، سردار محمدجواد زاده‌کمند در جمع خبرنگاران گفت: تعدادی از مشمولان وظیفه عمومی که در گذشته در چارچوب قانون خدمت وظیفه عمومی و در سن مشمولیت به دلیل بیماری‌ هایی که داشته‌اند ، درخواست معافیت پزشکی کرده و کارت معافیت پزشکی دریافت کرده‌اند و هم‌اکنون به دلیل مشکلاتی که در زمینه استخدام دارند ، تقاضای ابطال کارت معافیت پزشکی و اعزام به خدمت را داشته‌اند،‌ این موضوع پس از بررسی ‌های لازم به تصویب ستاد کل نیروهای مسلح رسیده و با رعایت چند شرط با تقاضای ابطال کارت معافیت این افراد موافقت شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در ادامه با اعلام این شرایط افزود: این افراد باید سلامت کامل جسمی، روحی، روانی‌شان از سوی شورای پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی تایید شود، شرط دوم این است که صلاحیت امنیتی مشمولان توسط حفاظت اطلاعات ناجا تایید شود.

زاده‌کمند گفت: سن مشمولان زیردیپلم،‌ دیپلم و فوق‌دیپلم حداکثر 30 سال، کارشناسی حداکثر 33 سال، کارشناسی ارشد حداکثر 36 سال و دکتری حداکثر 40 سال بیشتر نباشد. ابطال کارت معافیت پزشکی تنها به شرط انجام خدمت سربازی امکان‌پذیر است و این افراد نمی‌توانند سایر معافیت‌ها را درخواست کنند. همچنین هزینه معاینات تخصصی این مشمولان به عهده خودشان است.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

رئيس سازمان وظيفه عمومي ناجا خبر داد:

رييس سازمان وظيفه عمومي ناجا اعلام کرد:

مرکز پژوهش‌هاي مجلس خواستار شد