جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 16 خرداد 1385 - ساعت 23:35
شماره خبر: 100004140615
تجليل از فرامرز پايور و ابوالحسن صبا
جام جم آنلاين: سازمان فرهنگی هنری شهرداری ، برنامه تجلیل از هنرمندان پیشکسوت موسیقی به صورت ماهانه را در دستور کار قرار داده است و در نخستین گام ، امروز مراسم نکوداشت استاد فرامرز پایور و یادمان ابوالحسن صبا را در فرهنگسرای هنر (ارسباران) برگزار می کند.

مدیر موسسه نغمه شهر ، وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: برگزاری آیین نکوداشت هنرمندان در جهت خدمتگزاری فرهنگی به شهروندان است . سیدعباس سجادی ضمن برشمردن آثار ارزشمند تجلیل از بزرگان اندیشه و هنر افزود: در فرهنگ ایرانی اسلامی ، آیین نکوداشت و سپاسگزاری ، سابقه ای دیرین و ریشه ای عمیق دارد چرا که وقتی یک هنرمند احساس کند آثارش مورد توجه و دقت مردم و مسوولان قرار گرفته ، انگیزه اش برای خدمت هنری و فرهنگی به شهروندان بیش از پیش می شود.سجادی با بیان این مطلب که در همه جای دنیا ، شهرداری ها و سازمان های وابسته به آن عمدتا متولی امور هنرمندان بوده و هستند ، گفت : ما هم در معاونت هنری سازمان ، تجلیل از پیشکسوتان عرصه هنر را جزو وظایف اصلی خود می دانیم . مدیرعامل موسسه نغمه شهر با اشاره به برگزاری نکوداشت استاد پایور ، درباره عوامل انتخاب این هنرمند برای اولین مراسم ، اظهار کرد: بی شک استاد پایور ، یکی از مفاخر و بزرگان عرصه موسیقی ماست . وی جزو اولین کسانی است که کنسرت های آموزشی را باب کرد و حدود 25 سال پیوسته در منزل خود برای شاگردانش کنسرت اجرا کرد.

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):