جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 30 مرداد 1383 - ساعت 22:15
شماره خبر: 100004175409
قاسم جعفري با «کمکم کن» به شبکه 2 مي آيد
جام جم آنلاين: همزمان با اول رجب ، سالروز تولد امام محمد باقر (ع) چهارشنبه گذشته تصویربرداری سریال تلویزیونی «کمکم کن» در گروه فیلم و سریال شبکه 2سیما در تهران آغاز شد.

این سریال پس از سریال های پرمخاطبی چون مسافری از هند و خط قرمز نهمین سریال قاسم جعفری در مقام کارگردان است . صدیقه صحت ، تهیه کننده این سریال با توضیح این که این اثر در 30 قسمت 35 دقیقه ای آماده می شود ، گفت : صادق کرمیار طرح این سریال را برای ساخت ارائه کرد که با توجه به بکر بودن موضوع ، گروه ما تهیه این اثر را در دستور کار خود قرار داد و در حال حاضر ، یک تیم فیلمنامه نویس مشغول نگارش بخشهای باقیمانده فیلمنامه این سریال است . صحت افزود: با توجه به این که کار تدوین این سریال از امروز آغاز می شود ، امیدواریم تا شروع ماه مبارک رمضان حداقل 20 قسمت از کار را آماده نمایش کرده باشیم . وی همچنین با اشاره به میزان مخاطب این سریال ، تصریح کرد: با توافقی که بین کارگردان و مدیر گروه فیلم و سریال صورت گرفته پیش از این که به مخاطب انبوه فکر کنیم علاقه مندیم کاری در خور این ماه و اثری معنوی با بیشترین توانمندی تاثیرگذاری بر مخاطب ارائه کنیم . «کمکم کن» روایتگر یک ماجرای متافیزیکی است که از ورای آن به نقش نیکی و بدی در زندگی آدمها پرداخته می شود و در آن داستان آدمهایی که در شکوه و عظمت زندگی امروز غرق شده اند و به دنبال مفری برای رهاشدن از تعلقات زمینی هستند ، تصویر می شود. حمید گودرزی ، پویا امینی ، مجید مشیری ، سیما رمضانی ، زهره فکور صبور، فرزاد حسنی ، بهمن دان ، شهرام عبدلی ، راحله میرزایی ، علی زاهدی ، ثریا حکمت ، نیلوفر هوشمند ، حیدر زرقومی و... از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال بازی خواهند کرد. به گفته صحت ، هنوز بسیاری از بازیگران اصلی این سریال مشخص نشده اند و مثل بسیاری از آثار قبلی این کارگردان بازیگران جدیدی برای ایفای نقشها انتخاب خواهند شد. آخرین فعالیت سینمایی قاسم جعفری با عنوان «بازنده» اکنون آماده نمایش است . برخی از دست اندرکاران این سریال عبارتند از: مدیر تصویربرداری : روح الله علی ، مدیر صدابرداری : بهروز عابدینی ، مدیر برنامه ریزی : شهرام باباپور، مشاور کارگردان : حمید سیفی ، طراح صحنه و لباس : شیرین بوریایی دوست ، تدوین : حامد رضی ، طراح گریم : علیرضا باقربیگی ، مدیر تولید: پیمان حمیدی ، موسیقی : محمد مهدی گورنگی ، کارشناس مذهبی : علیرضا برازش و ناظر کیفی : هادی صالحی زاده .

نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):