جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
فرهنگ و سينما
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 15 دي 1391 - ساعت 17:52
شماره خبر: 100769028049
پرستويي:
«من و زيبا» يک عاشورايي مدرن است
جام جم آنلاين: پرویز پرستویی با گلایه از وضع پیش‌آمده برای اکران فیلم «من و زیبا» این اثر را فیلمی اجتماعی، به روز و عاشورایی دانست.

این بازیگر سینما که در فیلم من و زیبا نقش‌آفرینی کرده است، به ایسنا گفت: شورای صنفی نمایش اگر مجوز اکران این فیلم را صادر کرده است، لطفی در حق صاحبان و فیلم «من و زیبا» نکرده؛ چرا که نوشدارویی بعد از مرگ سهراب است.

پرستویی با بیان این‌ که هر روز به بدن نحیف سینما ضربه جدیدی وارد می‌شود، افزود: فیلم «من و زیبا» و خیلی از فیلم‌های دیگر قربانی این سیاست‌ها شد؛ در صورتی که باید کمک می‌شد این فیلم زودتر از اینها به نمایش درمی‌آمد و حالا که کار از کار گذشته، منت سر ما نگذارید که به خاطر اربعین این فیلم را اکران می‌کنید.

بازیگر فیلم‌های «آژانس شیشه‌ای» و «لیلی با من است» با انتقاد از شرایط امروز سینما ادامه داد: کار به جایی رسیده که همه درباره سینما نظر می‌دهند. ضمن این‌ که دیگر تماشاگری نداریم که بخواهیم برایش فیلم نشان دهیم، ما مدام در حال شکنجه دادن سینما هستیم.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: