جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
چهارشنبه 24 مهر 1398 / 16 صفر 1441 / a 16 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
شهرستانها
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 07 بهمن 1391 - ساعت 11:07
شماره خبر: 100770904562
افتتاح پروژه‌هاي عمراني بالغ بر 850 ميليون ريال در دهه فجر
جام جم آنلاين: رئیس جهاد کشاورزی چرام از توابع کهگیلویه و بویر احمد از افتتاح پروژه‌های عمرانی جهاد کشاورزی بالغ بر 850 میلیون ریال در دهه فجر خبر داد.

سیدخدارحم معتمدی در چرام با بیان این‌که احداث کانال‌های آبیاری در منطقه استفاده از آب‌های زیرزمینی را کاهش می‌دهد، اظهار کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر بالغ بر 850 میلیون ریال پروژه عمرانی جهاد کشاورزی افتتاح می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان چرام از توابع کهگیلویه و بویر احمد عنوان کرد: در دولت‌های خدمتگزار نهم و دهم اقدامات شایسته‌ای در راستای تقویت زیرساخت‌های کشاورزی کشور و شهرستان چرام صورت گرفته است.

وی با بیان این‌که اصلاح شیوه‌های آبیاری تأثیر مهمی در بهبود وضعیت کشاورزی شهرستان چرام دارد، خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی برای خدمات‌رسانی بهتر به کشاورزان نهایت تلاش خود را خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به پروژه‌های افتتاحی شهرستان چرام ابراز کرد: یکی از این پروژه‌ها احداث کانال شوخانی در روستای شیخ‌حسین با اعتبار 500 میلیون ریال بوده که دارای ماهیت ملی می‌باشد.

معتمدی افتتاح احداث کانال بردپهن در طسوج را دیگر پروژه افتتاحی این شهرستان ذکر کرد و متذکر شد: این پروژه دارای ماهیت استانی بوده و دارای صرف هزینه‌ای بالغ بر 350 میلیون ریال است.

رئیس جهاد کشاورزی چرام در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به خدمات جهادکشاورزی تصریح کرد: متقاضیان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی می‌توانند با استفاده از تسهیلات کم بهره بانکی نسبت به ایجاد اشتغال در این بخش اقدام کنند.

وی به قطب کشاورزی بودن شهرستان چرام اشاره داشت و گفت: این شهرستان با داشتن نواحی وسیع و شرایط آب و هوایی مطلوب و خاک حاصلخیز، یکی از مراکز مهم کشت، پرورش و تولید مرکبات در استان به شمار می‌آید.(فارس)


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: