جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
شنبه 16 آذر 1398 / 09 ربيع الآخر 1441 / a 07 Dec 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
اجتماعي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
جمعه 13 بهمن 1391 - ساعت 20:23
شماره خبر: 100771456430
تهراني‌ها نفس تازه کنيد
جام جم آنلاين: نماینده شهرداری تهران در کمیته اضطرار آلودگی هوا با اشاره به این‌که تهرانی‌ها روز جمعه سومین روز هوای پاک خود را در سال 91 تجربه کرده‌اند، از تمامی بیماران قلبی و ریوی، کودکان و خردسالان و دیگر گروه‌های حساس جامعه خواست تا حد امکان به فضای باز رفته و از هوای پاک استفاده کنند.

وحید نوروزی با بیان این‌که تهرانی‌ها امسال از بابت هوای آلوده متحمل خسارت فراوانی شدند، به ایسنا گفت: خوشبختانه چند روزی است هوای تهران با عنایت خداوند از آلودگی همیشگی خود خارج شده است و تهرانی‌ها جمعه در هوایی پاک تنفس کردند.

وی با اشاره به آمار وزارت بهداشت افزود: سال گذشته تهران 321 روز از سال هوای ناسالم داشت که این میزان هوای ناسالم، عملا زنگ خطری برای پایتخت‌نشینان است.

وی با اشاره به برخی طرح‌ها در زمینه آب‌پاشی و نصب دستگاه‌های تهویه هوا در پایتخت ادامه داد: اگر آقایان می‌توانند چنین بارندگی و بادی را تولید کنند که هوای تهران را این‌گونه پاک کند، بهتر است هرچه سریع‌تر این طرح‌ها را اجرا کنند، در غیر این صورت وقت خود را تلف نکنند و به فکر طرح‌های اجرایی و رفع معضل آلودگی هوا از مبادی تولیدکننده آلایندگی باشند.

نماینده شهرداری تهران در کمیته اضطرار آلودگی هوا با اشاره به این‌که متاسفانه روز هوای پاک امسال هم در هوایی ناپاک سپری شد، اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم مسئولان با توجه به این‌که نتوانسته‌اند راهکار موثری برای رفع آلودگی هوا بیابند، هفته هوای پاک را هر وقت که هوا پاک بود، برگزار کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: