جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
جمعه 27 مرداد 1396 / 25 ذی القعدة 1438 / a 18 Aug 2017    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
آموزش
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
دوشنبه 16 مرداد 1391 - ساعت 17:09
شماره خبر: 100819223987
شرايط ورود به دانشگاه فرهنگيان اعلام شد
جام جم آنلاين: وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه ای زمان مصاحبه داوطلبان تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را چهارم تا یازدهم شهریورماه سالجاری اعلام کرد.

به گزارش روز دوشنبه جام جم آنلاین به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این بخشنامه که به اداره های کل آموزش و پرورش سراسر کشور ارسال شده، راهنمای اجرایی انجام مصاحبه داوطلبان واجد شرایط ورود به دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش اعلام شده است.

براساس این گزارش، متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی از چهارم تا یازدهم شهریورماه سالجاری مهلت دارند با همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و اصل دیپلم و یا گواهی تائید شده به واحدهای تابعه دانشگاه فرهنگیان در استانهای مورد نظر مراجعه کنند.

یادآور می شود، علاقه مندان می توانند شیوه نامه اجرایی  شرایط ادامه تحصیل در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی را از سامانه  مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش به نشانی http://tstc.medu.ir  دریافت کنند.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: 

حاجي بابايي خبر داد: