جام جم آنلاين
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیوآرشیو
سه شنبه 23 مهر 1398 / 15 صفر 1441 / a 15 Oct 2019    آخرین به روز رسانی ساعت 08:20
عناوین کل اخبار
روزنامه
فرهنگ و سينما
اجتماعي
دفاع مقدس
اقتصادي
راديو و تلويزيون
سياسي
بين الملل
ورزشي
دانش
آموزش
حوادث
گردشگري
شهرستانها
تاريخ
گفتگو
سرگرمي
يادداشت
صوت وتصویر
عکس
کاریکاتور
RSS
نسخه موبایل جام جم
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
RSS FEED
سرگرمي
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 02 آبان 1391 - ساعت 18:45
شماره خبر: 100825967258
مرده به مراسم عزاداري اش آمد
جام جم آنلاين: خانواده یک مرد 41 ساله برزیلی در حال عزاداری برای فوتش بودند که ناگهان مرده وارد محل مراسم شد و اوضاع به هم ریخت.

به گزارش روز سه شنبه جام جم آنلاین به نقل از لودوفین لیبره، گیلبرتو آرویو مرد 41 ساله که شغلش شستن اتومبیل ها است هر سال بیش از چند بار نزد خانواده اش نمی آمد. مدت چهار ماه بود که خانواده اش از وی بی خبر بوده تا اینکه  خبر مرگ وی به نزدیکانش داده می شود.

آنها به پزشک قانونی مراجعه کرده و جسدی را که شباهت زیادی به گیلبرتو داشت به جای وی شناسایی کرده و تحویل گرفتند. آنها جسد را در تابوت گذاشته و شب قبل از دفن برای وی مراسم عزاداری برگزار کردند.

گیلبرتو در خیابان به یکی از دوستانش برخورد و با کمال تعجب از خبر مرگ خود مطلع شد. گیلبرتو به خانه تلفن زد و خبر زنده بودنش را داد اما شخصی که به تلفن پاسخ داده بود فکر کرد که این شوخی بی‌مزه است.

گیلبرتو تصمیم گرفت شخصا به مراسم عزاداری اش برود. هنگامی که او وارد مراسم عزاداری شد همه حضار ترسیدند، زن ها غش کردند و شرکت کنندگان از وحشت به هر سویی می دویدند.

مرد ظاهرا مرده تابوتی را حامل یک جسد مشاهده کرد. در نهایت خانواده و دوستان گیلبرتو قانع شدند که وی نمرده و جسد به مرد دیگری تعلق دارد که هنوز هویتش مشخص نشده است.

مراسم عزای گیلبرتو به مراسم جشن و شادی مبدل شد. اکنون مقامات پلیس شهر آلاگوئینهاس در ایالت سالوادور دو باهیا که این حادثه در آن رخ داده در تلاش مشخص کردن هویت مرده ای هستند که قرار بود به جای گیلبرتو دفن شود. مترجم: بهرام افتخاری.


نظر خوانندگان:*
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:*    پست الکترونیک:

کد بالا را وارد کنید(بزرگ و کوچکی حروف تاثیری ندارد):
 
اخبار مرتبط: